Pierwszy telefon od Global Technology

przez Marek Wyrzychowski
461 odsłony

Global Technology debiutuje w segmencie telefonów komórkowych modelem GT MAYOR. Telefon przeznaczony jest dla seniorów i osób, które cenią łatwość komunikacji.


Główną zaletą urządzenia jest dbałość o bezpieczeństwo użytkownika w sytuacjach nagłych, za sprawą przycisku SOS oraz dobrze widocznych i oznakowanych klawiszy funkcyjnych usprawniających łączność.MAYOR – z hiszpańskiego senior – to model, wyposażony w czytelny, wyraźnie podświetlony ekran oraz duże klawisze ułatwiające wybieranie numeru czy korzystanie z funkcji telefonu.

Ważną, z punktu widzenia osób starszych, jest możliwość zaprogramowania aparatu w ten sposób, aby po wciśnięciu przycisku SOS, który znajduje się z tyłu obudowy, automatycznie łączył się z wybranym wcześniej członkiem rodziny lub znajomym. Podobne udogodnienie zapewniają klawisze z nadrukowanymi podobiznami kobiety i mężczyzny, dzięki czemu osoby, które mają problemy z wybieraniem numeru na pewno się nie pomylą, dzwoniąc w ten sposób do syna, córki czy wnuka. MAYOR PHONE od GT posiada wbudowany budzik, radio, kalkulator, przydatną latarkę oraz skuteczny alarm wibracyjny. Do wyboru mamy 16 polifonicznych dzwonków, które są słyszalne nawet mimo miejskiego zgiełku czy innych zakłócających czynników. Książka telefoniczna pomieści 250 wpisów, a w pamięci urządzenia można przechowywać do 150 wiadomości tekstowych.

GT MAYOR jest przyjaznym urządzeniem, łączącym przydane lecz proste w obsłudze funkcje z solidnym wykonaniem, zapewniającym trwałe użytkowanie oraz niezawodność w nagłych sytuacjach. Telefon zasilany jest wydajną, nowoczesną baterią GT IRON o przedłużonej żywotności. Sugerowana cena: 149 zł.

Mogą Cię również zainteresować