Pierwszy wykład w NMTV za nami!

przez Katarzyna Wagner
541 odsłony

Dzisiaj o godz. 20.00 wystartowała Network Marketing TV! To najnowszy projekt „Network Magazynu”, którego zadaniem będzie informowanie i edukowanie menadżerów i biznesmenów działających w MLM oraz promowanie możliwości, jakie daje ten system pracy społeczeństwu.


Na pierwszy ogień zorganizowaliśmy wystąpienie mistrza marketingu sieciowego, wspaniałego mówcę ze Szwecji – Andersa Karlssona, gwiazdę z firmy Vemma.
– Poznałem osobiście Andersa jakiś czas temu i jestem pod wrażeniem jego osiągnięć i wiedzy, jaką dysponuje o biznesie MLM. Ucieszyłem się z dzisiejszego wykładu, bo miło było usłyszeć o tym, że w Szwecji robi się marketing sieciowy podobnie jak w Polsce, czyli trzeba zwracać uwagę na udzielanie ludziom rzetelnych informacji i nic nie robić na siłę, za wszelką cenę. Troszkę nie sprawdzili się tłumacze, ale… przecież ja nie mogę być w tej materii obiektywny. Dlatego poczekajmy na komentarze networkerów, którzy oglądali ten wykład przed swoimi monitorami – powiedział tuż po prelekcji Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”.

Network Marketing TV (NMTV) to platforma wideokonferencyjna, za której pośrednictwem będą realizowane regularne szkolenia i wykłady edukacyjne, prowadzone przez najlepszych na świecie teoretyków i praktyków w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, a także szeroko rozumianego biznesu. W NMTV będziesz mógł również, nie wychodząc z domu, oglądać interesujące transmisje z najciekawszych branżowych wydarzeń i przedsięwzięć. A wszystko ZA DARMO!!! Więc… Tylko w NMTV wszystko LIVE & FREE. Ambasadorem Projektu jest firma Vemma Europe.

Mogą Cię również zainteresować