Pierwszy konkurs „Network Magazynu” w roku 2016

przez Katarzyna Wagner

W naszej pięknej, słowiańskiej ojczyźnie, wciąż o niebo lepiej wyglądają nie te statystyki, którymi można się chwalić na świecie (wyższy poziom litrów spożywanego spirytusu na jednego Polaka od ilości przeczytanych książek rocznie). Dlatego tym razem do zgarnięcia mamy świetną literaturę…

Według autora „Bogiem a prawdą” biznes nie oznacza rezygnacji z osiągnięcia szczęścia i sukcesu w innych aspektach życia. Ogromne znaczenia ma bowiem równowaga. W swojej najnowszej książce Robert Zagożdżon dzieli się swoimi doświadczeniami, wskazując na wolność jako podstawowy czynnik kształtujący człowieka. Kwestionując wiele utartych zasad i relacji, tak w biznesie jak i w życiu, opowiada o swojej własnej drodze (recenzja).

Jakie nagrody?

W noworocznym konkursie mamy właśnie do rozdania aż 10 zestawów tego nowego dzieła z kręgu literatury biznesowej – książka + audiobook o tajemniczym tytule „Bogiem a prawdą” Roberta Zagożdżona.

 

Jak zdobyć nagrodę?

Wystarczy przesłać na nasz adres [email protected] krótki artykuł dotyczący tematyki biznesu MLM. Edukacyjny, informacyjny, motywacyjny, wywiad z człowiekiem sukcesu – nie ważne. Byle nie reklama. Liczy się to, aby poruszał zagadnienia związane z systemem network marketingu. Na teksty czekamy dwa tygodnie. Spośród przesłanych materiałów wybierzemy 10 najlepszych i ich autorzy otrzymają ufundowane zestawy edukacyjne… no i zarazem publikację na łamach jedynego w Polsce niezależnego periodyku o systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy.

Do dzieła! Powodzenia!

Mogą Cię również zainteresować