Piotr Mosio i jego MLM MASTER

przez Maciej Maciejewski

W celu budowania MLM tego faceta zesłał ktoś na ziemię z odległej galaktyki. Jak kiedyś Terminatora, który miał zadanie specjalne. Jest jak Kałasznikow – szybki, nie do zdarcia i strzela pomysłami bez opamiętania, bez przerwy. Teraz zrobił MLM MASTER. Co to jest? Co może dać Twojej strukturze?

Maciej Maciejewski & Piotr MosioMaciej Maciejewski & Piotr Mosio

Jak? Dla kogo? Za jakie pieniądze i po co? O powstaniu i działaniu bodaj pierwszego na świecie mobilnego centrum biznesowego dla systemu MLM mówi jego pomysłodawca, Piotr Mosio:

– Uważam, że obecnie dużo więcej ludzi zasługuje na dużo lepsze wyniki w systemie network marketing i sprzedaż bezpośrednia. Dlatego spotkaliśmy się z biznes partnerami, aby przyjrzeć się temu co wykorzystuje w swojej pracy na co dzień stara szkoła MLM.

Dokonaliśmy wielu analiz i wyszliśmy z przełomowym w branży pomysłem na zrobienie dedykowanego dla naszego sektora CRM połączonego z grywalizacją i self coachem. Są to bardzo nowoczesne rozwiązania, które notabene teraz również świetnie sprawdzają się w starej szkole. Pomagają w lepszej organizacji pracy i dzięki temu zwiększają dynamikę a w konsekwencji całą budowę osobistego marketingu sieciowego.

1 000 000 złotych inwestycji, 6 000 godzin zaangażowania 5 osobowego zespołu oraz 9 000 godzin pracy programistów. W taki sposób powstał projekt MLM_MASTER. Szczegóły na wideo:

PS. Bardzo dziękuję ekipie kawiarni „Cafe Chopin” znajdującej się na parterze hotelu Qubus w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 za udostępnienie lokalu do nagrania filmu. I to w godzinach z pewnością bardzo nieodpowiednich dla sympatycznej załogi. Wielkie dzięki!

Mogą Cię również zainteresować