Piotr Tymochowicz wystąpi w NETWORK TV!

przez Katarzyna Wagner
521 odsłony

Jak się zachowywać, przemawiać i przekonująco prezentować swoje racje, aby skutecznie wpływać na ludzi, pozyskiwać życzliwość i przychylność współpracowników, klientów a nawet mediów? Jakie są narzędzia do budowania wizerunku lidera jako osoby perswazyjnej?

Budujesz biznes i masz problemy w kontaktowaniu się ze swoimi współpracownikami oraz potencjalnymi klientami? Chcesz się dowiedzieć, jakie są sprawdzone i niezwykle skuteczne techniki budowania relacji? Działalność w systemie sprzedaży bezpośredniej i MLM to przede wszystkim kontakty międzyludzkie. Jak chcesz w tej dziedzinie odnieść sukces to nie ma szans – musisz nauczyć się najważniejszych rzeczy związanych z… rozmawianiem.

Gdzie można się tego nauczyć? Na NETWORKIO – jedynym portalu społecznościowym dla sektora DS/MLM. Już 14 maja 2014 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu Networkio.eu w webinarze zatytułowanym PRAKTYKI WYWIERANIA WPŁYWU WEDŁUG AUTORSKICH KONCEPCJI PIOTRA TYMOCHOWICZA będzie nas edukował sam… Piotr Tymochowicz!  Jak poinformował nas wczoraj Piotr Tymochowicz, jego wykład będzie się składał z trzech bloków tematycznych:

BLOK 1 – Wizerunek

  • W zasięgu ręki – Tworzyć Nowy Wizerunek – to jak Narodzić się ponownie
  • Wizerunkowa Magia na żywo w pigułce…

BLOK 2 – Relacje

  • Czas sprzedaży się skończył – za dużo produktów na rynku
  • Czas kreowania Potrzeb się skończył – zbyt wiele wykreowano nam potrzeb. Teraz wygrywają Ci, którzy potrafią błyskawicznie kreować Relacje i umiejętnie nimi zarządzać
  • Jak to zrobić praktycznie? Jak zaprzyjaźnić się w 10 sekund oraz jak te relacje trwale pielęgnować?

BLOK 3 – Charyzma w zasięgu ręki

  • Każdy statystyczny człowiek może być największym charyzmatykiem tego świata…
  • Demonstracja publiczna kilku ważnych umiejętności charyzmatycznych
  • Charyzma dla Lidera – to synonim Skuteczności

Zapamiętaj: 14 maja 2014 roku, godz. 20:00 na portalu www.networkio.eu wykład Piotra Tymochowicza pod tytułem „PRAKTYKI WYWIERANIA WPŁYWU WEDŁUG AUTORSKICH KONCEPCJI PIOTRA TYMOCHOWICZA. Takie rzeczy wyłącznie w NETWORK TV!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem portalu Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 14 maja 2014 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą, po zalogowaniu się na portalu, przejdziesz do wykładu PRAKTYKI WYWIERANIA WPŁYWU WEDŁUG AUTORSKICH KONCEPCJI PIOTRA TYMOCHOWICZA. Przypominamy, że nad najwyższą jakością techniczną webinaru czuwa StreamOnline Sp. z o.o. właściciel marki Szkolenia.TV. Ku chwale branży!

ReklamaReklama

Piotr Tymochowicz formalnie działa na rynku szkoleń od 1988 roku. Nie angażuje typowych wykładowców akademickich – kreuje własną kadrę wysokiej klasy specjalistów, prowadzących zajęcia na zasadach wyłączności w oparciu o autorskie koncepcje Image Influence Theory (I.I.T.), Relationship Theory (RT), Creative Event Theory (C.E.T.), Behavioral Game Theory (BeGaT). Autor i propagator metod Wywierania Wpływu w Polsce. Doradca mediowy, specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego, konsultant w zakresie prowadzenia negocjacji. Autor koncepcji: nowe ujęcie analizy transakcyjnej w zastosowaniu do analizy osobowościowej, model multitripleksowy, klasyfikacja taktyk i strategii negocjacyjnych oraz manipulacyjnych.

Mogą Cię również zainteresować