Połączenie Sony Vaio z Dell Inspiron Duo

Jeżeli chińskim producentom nie uda się czegoś wymyślić to skopiują. Tak najłatwiej można scharakteryzować poczynania producentów Państwa Środka. Najlepszym dowodem na tą tezę jest ich najnowsze urządzenie, które powstało po połączeniu Sony Vaio P i Della Inspirona Duo.


Bardzo zgrabne urządzenie, które na pewno będzie kosztowało ułamek kwoty, jaką należałoby wydać na każdy z powyżej wymienionych pierwowzorów. Tablet PC został wyposażony w ekran o przekątnej 8,9″, rozdzielczości 1024 x 600 pikseli z pojemnościowym panelem dotykowym. Wewnątrz tego urządzenia znalazł się Intel Atom N450 1,66 GHz, HT, który współpracuje z 1 GB pamięci DDR2 RAM i 120 GB dyskiem twardym. Naturalnie zabrakło dedykowanej karty graficznej i za wrażenia wizualne odpowiada zintegrowany w CPU rdzeń graficzny Intel GMA 3150.

Co do pozostałej specyfikacji wiadomo już, że znajdziemy 2 porty USB 2.0, port LAN, czytnik kart pamięci i wyjście VGA. Pod względem parametrów technicznych urządzenie nie prezentuje się zbyt rewelacyjnie. Jeśli jednak pominiemy ten fakt nie da się nie zauważyć podobieństw do komputerów Della i Sony. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby nieco jeszcze podrasować obecną specyfikację…

Mogą Cię również zainteresować