Poród Vidnetu odbierał Tymochowicz…

przez Marek Wyrzychowski
666 odsłony

Dzisiaj o godzinie 20.30 przyszedł na świat portal Vidnet – kolejny element wchodzący w skład Grupy MLM. Swoje funkcjonowanie w świecie internetu platforma zainicjowała świetnym wykładem znanego mówcy i szkoleniowca Piotra Tymochowicza.

Pierwszym wydarzeniem, w którym dzięki platformie Vidnet na żywo uczestniczyło w tym samym czasie 1200 osób, a łącznie oglądało go 3500 osób, był wykład Piotra Tymochowicza na temat komunikatu otwartego. W czasie kilkudziesięciominutowej prelekcji Tymochowicz mówił między innymi o kształtowaniu relacji, umiejętności formułowania oczekiwań wobec innych – jednym słowem o skutecznej komunikacji.

Źródło: blog.mediafun.pl
Źródło: blog.mediafun.pl

Piotr Tymochowicz wspierany przez Jacka Dudzica zapowiedział również premierę swojego nowego projektu Solaris Gate, która będzie miała miejsce 10 lutego br.

Będzie to grupa czterech serwisów, nazwanych multisferą. Pierwszy z nich, e-Akademia, rusza już za kilkanaście dni.

Jak już pisaliśmy wcześniej, Vidnet będzie nie tylko miejscem, gdzie każdy zorganizuje własną prezentację, szkolenie czy konferencję. Za pośrednictwem Vidnetu będą też transmitowane wykłady, spotkania ze znanymi ludźmi biznesu. Dzięki temu systemowi teraz każdy może zorganizować szkolenie dla liderów, które poprowadzi osoba będąca w dowolnym miejscu na świecie, co zlikwiduje wszelkie bariery geograficzne ograniczające budowę i rozwój każdej firmy.

Mogą Cię również zainteresować