„Porządek musi być” – powiadał Grzesiuk

przez Maciej Maciejewski
471 odsłony

"Porządek musi być" – powiadał Grzesiuk Będzie poważnie, więc nie o polityce. W polityce nic nowego. Nuda. Nic się nie dzieje. Mamy wakacje, więc będzie o piramidach. Egipt? Nie, Polska.

 

Jak się później okazało, w większości z tych przypadków "Raportami" zajmowały się osoby bardzo młode, nie posiadające jakiejkolwiek wiedzy na temat biznesu MLM czy obowiązującego w Polsce prawa, regulującego działalność piramid finansowych i systemów argentyńskich. Muszę jednak przyznać, że w kilku konkretnych momentach, "przedsiębiorcami-właścicielami" hochsztaplerskich przedsięwzięć okazały się stare wygi marketingu sieciowego.

NETWORK magazyn zajmuje się branżą MLM & DS, albowiem w pełni zasługuje ona na uwagę zwłaszcza w Polsce, gdyż pobudza i promuje przedsiębiorczość, walkę z bezrobociem, rozwój osobisty i filantropię w biznesie. Daje ludziom możliwość zarabiania godnych pieniędzy i realizacji marzeń przy minimalnym wkładzie własnej gotówki. Dlatego, szczególnie boli nas fakt inicjowania przedsięwzięć, które podszywają się pod marketing sieciowy i pod płaszczykiem tego nowoczesnego, rozwijającego się biznesu, psują wizerunek i pozycję prawdziwych, etycznych i rzetelnych firm MLM. 

Niestety, pomimo wielu publikacji prasowych i programów TV wiedza społeczeństwa w tym temacie jest wciąż znikoma i ludzie dają się nabierać. Później jest tylko lament. Obecnie, obok "Listy firm MLM" przygotowujemy na naszej stronie internetowej "Listę antyfirm", gdzie będziemy zamieszczać piramidy finansowe, systemy argentyńskie lub przedsięwzięcia marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej funkcjonujące nierzetelnie i nieetycznie. Zwracamy się z prośbą do wszystkich Czytelników NETWORK magazynu oraz znawców branży o pomoc w redagowaniu "Listy" i nadsyłanie aktualnych danych dotyczących branży w Polsce. "Porządek musi być".

 

Maciej Maciejewski

Mogą Cię również zainteresować