Pre-Launch NexEurope w Polsce

przez Maciej Maciejewski

9 października br. nasz reporterski zoom gościł w katowickim hotelu Qubus, gdzie odbyło się seminarium oficjalnie otwierające działalność NexEurope w Polsce. Spotkanie prowadził Jacek Dudzic a gośćmi specjalnymi byli: założyciel i prezes firmy Ron Leyland oraz top lider Manfred Wunderling.

ee

Firma NexEurope (w USA znana pod nazwą Nexagen) jest dostawcą produktów wspomagających odmładzanie i działa w systemie marketingu sieciowego. Katowickie spotkanie otworzył Jacek Dudzic – członek Klubu TOP Liderów MLM, który krótko opowiedział o swoich osiągnięciach w tym biznesie, a następnie poprosił na scenę prezesa NexEurope. Ron Leyland, pomimo długiej i dość skomplikowanej podróży lotniczej na trasie USA-Polska, nie ukrywając radości i satysfakcji z tego, że znalazł się wśród polskich dystrybutorów firmy, opowiedział o początkach swojej kariery w MLM i zapewnił, że ten rejon kontynentu dla działalności NexEurope ma pod szczególną uwagą, będzie go starannie obserwował i wspomagał.

Kolejną prelekcję bardzo dokładnie i profesjonalnie wygłosił dr Jerzy Marciniak. Jako pediatra z wieloletnim stażem w pracy klinicznej, ale również, jako menedżer marketingu sieciowego z 18 letnim doświadczeniem udowodnił wszystkim, że jest nie tylko znawcą, ale przede wszystkim pasjonatem trendu wellness. Dr Marciniak przede wszystkim skupił się na szczegółowym omówieniu składu produktów znajdujących się w ofercie NexEurope i ich działaniu na organizm człowieka.

Kolejnym wykładem zajął się Jacek Dudzic, a za temat przewodni obrał sobie zaprezentowanie i wytłumaczenie planu marketingowego firmy. Zrobił to – jak na zagadnienie dla wielu osób skomplikowane – w sposób dość humorystyczny i lekki, ale wbrew pozorom rzetelny i precyzyjny, niczym mechanizm renomowanego, szwajcarskiego zegarka marki Patek.

Natomiast Manfred Wunderling to bez dwóch zdań mistrz ceremonii. Już po samym wyjściu na scenę było widać, że w sektorze network marketingu działa nie od dziś, a sukces w biznesie wyssał z mlekiem matki. Odnosząc się do firmy, w której działa, m.in. powiedział: – Najlepszy cytat, jaki usłyszałem kiedykolwiek w życiu, brzmi „Wizja jest taką sztuką, żeby widzieć rzeczy niewidzialne dla innych.” Zobaczcie, jeżeli mamy możliwość być w jednej sali z szefem firmy, który przedstawia nam takie wizje na przyszłość, to jest wrażenie jedyne w swoim rodzaju. A moja wizja, którą realizuję wszędzie od 12 lat i mogę znów zacząć tutaj, to budować bardzo duże struktury i zamienić wizję w prowizję – mówił Wunderling.

Mogą Cię również zainteresować