Prezes network marketingowej firmy AKUNA dla Monitora Rynkowego

przez Maciej Maciejewski
1902 odsłony

„Naszym współpracownikom oferujemy przede wszystkim stabilność, uczciwość i rozwój. Stabilność to deficytowy towar, którego większości z nas brakuje i czego nie da się zastąpić, a my ją gwarantujemy. Pewność wynika z wieloletniego doświadczenia oraz doświadczeń z wielu światowych rynków, na których działa Akuna” – mówi Tomasz Kwolek.

Tomasz Kwolek i jego pasja

A dalej m.in. czytamy: „Produkt, który oferujemy, od 20 lat gości w domach Polaków. A my, w ramach samego planu marketingowego wypłaciliśmy naszym partnerom biznesowym aż 419 mln zł premii. Niezmienny i sprawdzony przez setki managerów plan marketingowy, atrakcyjne programy współtowarzyszące oraz doświadczenie kadry kierowniczej to jak do tej pory klucz do sukcesu dla naszych współpracowników. Klucz, który zaowocował szeregiem milionerów wśród wszystkich sympatyków, a innym osobom pozwolił na godne życie z przychodów ze współpracy. To dowód, że znamy się na biznesie, który tworzymy i rozwijamy go w sposób skuteczny.

Każdy współpracownik sam decyduje o zaangażowaniu w rozwój swojego biznesu. Dla części partnerów jest to dodatkowa forma zarobku, dla innych – główne źródło utrzymania. Nasze rozwiązania pozwalają generować dochód wprost proporcjonalny do zaangażowania. Akuna to stabilność, wartość pożądana przez każdego przedsiębiorcę. Akuna to uczciwość, która jest nieodzownym elementem naszej działalności. Akuna to rozwój, nieustanny proces, który opieramy na analizach rynku. Akuna to firma, która jest rozwiązaniem dla każdej osoby poszukującej powyższych wartości w sektorze MLM.”

Cały wywiad z Tomaszem Kwolkiem zatytułowany „Dodatkowe – i zdrowe – źródło dochodu” można przeczytać na portalu Monitora Rynkowego. Polecamy.

Mogą Cię również zainteresować