Proaktywność w Klubie Skutecznego Działania

przez Marek Wyrzychowski

Na portalu Torun24.TV w dziale biznesowym opublikowano wywiad z Iwoną Majewską-Opiełką. Inicjatorka ASDIMO Akademia Skutecznego Działania, członek rady programowej „Network Magazynu”, wykładowca naszej AKADEMII MLM jest laureatką prestiżowej nagrody PNSA w kategorii „Trener Sprzedaży Roku”.

Iwona Majewska-OpiełkaIwona Majewska-Opiełka

Wywiad został zrealizowany podczas spotkania Klubu Skutecznego Działania. – Jestem ambasadorką Asdimo i współorganizatorką wykładów klubu w Toruniu. Spotkania są dla wszystkich osób, które chcą się rozwijać zawodowo, oczywiście w branży MLM również. Jednak wśród uczestników mamy przedsiębiorców z róznych firm i nie tylko, bo przychodzą także ludzie pracujący na etacie oraz studenci – powiedziała nam Lidia Białkowska.

Klub Skutecznego Działania Spotkanie z Iwoną Majewską-Opiełką

"PROaktywność czyli ja jaestem tą częścią, która decyduje o tym, jak ta aktywność będzie wyglądała. Proaktywność jest odpowiedzialnością za swoje zachowanie zgodne z wartościami i celami". Mówi Iwona Majewska-Opiełka:

Iwona Majewska-Opiełka o Proaktywności

Iwona Majewska-Opiełka jest prekursorką i jedną z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności, którą nazwała logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą. Autorka wielu cennych książek i publikacji. Obecnie swoje działania koncentruje na firmie szkoleniowej ASDIMO Akademia Skutecznego Działania.

reklamareklama

Mogą Cię również zainteresować