ProArgi-9+ od firmy Synergy wyróżnione w PDR 2019

przez Piotr Hoffmann
721 odsłony

Produkt od network marketingowej fimy Synergy WorldWide znów nagrodzony. ProArgi-9+ po raz kolejny zostało włączone do tegorocznej edycji Digital Reference (PDR), dawniej znanego jako Physicians Desk Reference (amerykańskiej oficjalnej encyklopedii farmaceutycznej).

Dla samej firmy i jej niezależnych dystrybutorów to świetne narzędzie promocyjne, które – inteligentnie wykorzystane – może wspomóc sprzedaż i rozwój biznesu. Fakt ten znacząco zwiększa szansę, aby jak najwięcej osób spoza systemu MLM dowiedziało się o atutach tego bestsellerowego produktu.

Od ponad 70 lat specjaliści w dziedzinie medycyny na całym świecie korzystają z PDR jako uznanego źródła informacji na temat leków i substancji przepisywanych na receptę. Teraz, dostępne wyłącznie w formacie cyfrowym, nowe wydanie PDR na rok 2019, jest nadal wykorzystywane w praktycznie każdym gabinecie lekarskim, aptece, klinice i bibliotece. Zdaniem specjalistów żadne źródła medyczne nie są bardziej aktualne, bardziej rozpoznawalne i szanowane. PDR zawiera m.in. dane takie jak na etykiecie, wskazówki dotyczące dawkowania, zdjęcia i inne informacje o uwzględnionych produktach.

„Mamy nadzieję, że taka reklama zachęci więcej osób do odkrywania i dzielenia się naszym ProArgi-9+ i jego dobroczynnym wpływem na organizm ludzki, aby wspierać zdrowy styl życia” – czytamy w informacji prasowej.

A oto fragment z opisu umieszczonego w Prescribers Digital Reference 2019: „ProArgi-9+ to najwyższej jakości suplement l-argininowy na świecie. Ta opatentowana formuła łączy w sobie istotne korzyści dla układu sercowo-naczyniowego, jakie daje l-arginina, z szeregiem najwyższej jakości składników wspomagających jego pracę. ProArgi-9+ został opracowany we współpracy z czołowymi naukowcami i specjalistami z dziedziny chorób układu sercowo-naczyniowego, którzy przeprowadzili szeroko zakrojone badania nad prawidłowym stosowaniem l-argininy w celu wspomagania zdrowia serca.”

Mogą Cię również zainteresować