Profesjonalny Sprzedawca Roku 2009

459 odsłony

Minął termin składania zgłoszeń do konkursu Polish National Sales Awards – „Profesjonalny Sprzedawca Roku”. Tym razem do plebiscytu zgłosiło się blisko dwukrotnie więcej firm niż w roku ubiegłym. Lista finalistów tegorocznej edycji zostanie opublikowana 31 maja.


Wraz z zakończeniem przyjmowania aplikacji rozpoczyna się praca Komisji Sędziowskiej konkursu. Pierwszy etap prac to weryfikacja zgłoszeń dokonywana przez audytora. Następnie sędziowie oceniają sprzedawców biorących udział w konkursie. Finaliści zaprezentują się przed komisją.

– Jesteśmy dumni z faktu, że nasze przedsięwzięcie tak się rozwija. W tym roku do udziału w plebiscycie zgłosiło się blisko 50 renomowanych przedsiębiorstw, które przykładają dużą wagę do odpowiednich standardów sprzedaży – komentuje Elżbieta Pełka, prezes PNSA.

Listę laureatów poznamy podczas gali, która odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton 18 czerwca 2010 roku. Przypomnijmy, że od tego roku mamy w PNSA nową kategorię – „Menedżer branży MLM”. Szczegółowe informacje na temat Polish National Sales Awards i tegorocznej edycji konkursu „Profesjonalny Sprzedawca Roku” można znaleźć na stronie www.pnsa.pl. Właśnie pod tym adresem będzie można 31 maja zapoznać się z listą finalistów. Lista finalistów tegorocznej edycji zostanie opublikowana na stronie www.pnsa.pl 31 maja.

PNSA – Polish National Sales Awards jest pierwszym i jedynym przedsięwzięciem w kraju, którego zadaniem jest integracja społeczności sprzedawców w Polsce oraz promocja i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży w oparciu o zasady dobrych praktyk. Głównymi pomysłodawcami stworzenia platformy PNSA w Polsce są Elżbieta Pełka, właściciel agencji reklamowej Elżbieta Pełka Creative Services, dr Chahid Fourali, szef Marketing & Sales Standards Setting Body oraz Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny pierwszego magazynu marketingu i sprzedaży „Brief”.

Mogą Cię również zainteresować