Projekt Herbalife Run zebrał 61 000 dolarów na wsparcie żywienia dzieci

przez Maciej Maciejewski
415 odsłony

W ramach swoich wysiłków mających na celu pomóc ludziom w prowadzeniu zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia, firma Herbalife zorganizowała czwarty, doroczny bieg Herbalife Live Your Best Life. To akcja oparta na aplikacji, która zapewniła ludziom udział w biegu na 13 rynkach Azji i Pacyfiku.

W ramach inicjatywy Herbalife Live Your Best Life ponad 15 000 osób śledziło swoje rekreacyjno-sportowe osiągnięcia, pokonując w sumie ponad 1 milion kilometrów. To wystarczyło, aby okrążyć Ziemię 27 razy. Działająca w systemie MLM firma Herbalife była także gospodarzem ponad 20 osobistych wydarzeń biegowych na swoim rynku w regionie Azji i Pacyfiku, które przyciągnęły w sumie ponad 100 000 biegaczy.

– Chcemy inspirować ludzi do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia i wspierać społeczności, które wspierają się nawzajem na tej drodze, poprzez Herbalife Run i dodatkowe wydarzenia biegowe organizowane na naszych lokalnych rynkach – powiedział Stephen Conchie, prezes regionalny Herbalife na region Azji i Pacyfiku. 

– Cieszę się, że nasze wysiłki pomogły połączyć ludzi o podobnych poglądach, motywując ich do podjęcia działań, aby stać się zdrowszą wersją siebie. Wraz z nadejściem nowego roku nadal angażujemy się w napędzanie zdrowego trybu życia i wspieranie jeszcze większej liczby osób w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia – dodał.

Łącznie w ramach projektu Herbalife Run 2023 zebrano 61 000 dolarów na wsparcie fundacji Herbalife Nutrition, która pomaga zapewnić zdrową żywność i edukację potrzebującym dzieciom w regionie Azji i Pacyfiku za pośrednictwem sztandarowego programu firmy o nazwie Casa Herbalife.

 

Mogą Cię również zainteresować