Projekt LifeWave otrzymał nagrodę Bravo Growth Award

przez Maciej Maciejewski
268 odsłony

Za wzrost sprzedaży o ponad 2000% w ciągu ostatnich pięciu lat, poruszająca się w systemie MLM firma LifeWave otrzymała nagrodę Bravo Growth Award. Biznes z Provo w stanie Utah (USA) zapewnił sobie 32 miejsce na liście najbardziej dochodowych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią na świecie.

Wynik finansowy LifeWave za 2023 rok jest imponujący, bo ukształtował się na poziomie 370 milionów dolarów. Jakiego asa w rękawie kryje to przedsięwzięcie, że sprzedaż pozwala osiągać tak wysokie wzrosty?

Od czasu wprowadzenia na rynek w 2018 roku produktu X39, który opiera się na opatentowanej technologii, która ma stymulować aktywność komórek za pomocą fototerapii, teraz sprzedaż rośnie o co najmniej 50% rocznie. Produkt, który jest tak mały jak znaczek pocztowy, podobno ma ogromną siłę oddziaływania – jak ogłosiła firma – jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się produktów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

„Pierwsze trzy miesiące 2024 roku pokazały, że kontynuujemy ten pozytywny trend na całym świecie, a zwłaszcza tutaj, w regionie niemieckojęzycznym” – skomentował Walli Wirth.

Firma LifeWave została założone w listopadzie 2004 roku przez dyrektora generalnego Davida Schmidta. W tym roku ten network marketingowy projekt obchodzi zatem 20 rocznicę swojego istnienia.

Mogą Cię również zainteresować