Raypath International część 1. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Trzy różne pary, ale ten sam biznes. Trzy różne historie, ale te same cele. Trzy odmienne koncepcje, jednak te same idee. Wioletta Grzybowska i Mariusz Biskupski, Irina Etz i Łukasz Gerlach oraz Magdalena Bartnik i Maciej Włoskiewicz. Dlaczego budują biznes MLM i z jakiego powodu do współpracy wybrali firmę Raypath International?

W niedzielę 12 lipca 2020 roku byłem z naszym reporterskim zoomen na świetnej konferencji biznesowej, zorganizowanej przez prężną strukturę Raypath Infinity. To ekipa mocno charyzmatycznych menadżerów budujących network marketing w oparciu o współpracę z polską firmą Raypath International. Było profesjonalnie.

To szkolenie zapadnie mi głęboko w pamięci nie tylko ze względu na fakt, że zrealizowałem tam wiele ciekawych materiałów. Ten biznesowy zgiełk okraszony kuluarową akcją był mi po prostu już wielce potrzebny. Przecież nic face to face nie działo się w branży MLM od ok. 4 miesięcy. Teraz rząd zniósł kwarantannę i cholera nie nadążam w tematach. Tyle rzeczy się dzieje w polskim biznesie MLM, że nie wiem w co wsadzić ręce i od czego w ogóle zacząć, żeby Wam przekazywać wszystkie informacje. I bardzo dobrze. Znów jestem w transie. Wchodzę w wir pracy. Normalnej pracy. Polecam pierwsze wideo:

Mogą Cię również zainteresować