Reagując na COVID-19 Amway rozpoczął ciekawą produkcję

przez Piotr Hoffman

Ekspresowo zainicjowany zespół szybkiego reagowania w network marketingowym koncernie Amway podjął inicjatywę związaną z odpowiedzią na aktualne problemy dotyczące pandemii COVID-19. Rozpoczął produkcję specjalistycznych ram do osłon twarzy.

źródło: Pixabayźródło: Pixabay

Kierownik tego działu Randy Betz wraz ze Scottem Andersonem i Kennym Lyem zauważyli, co dzieje się w ich lokalnej społeczności i opiece zdrowotnej, więc zaoferowali pomoc. Betz skontaktowała się z kluczowymi partnerami zwracającymi uwagę w biznesie na odpowiedzialność społeczną, aby pomóc firmie Amway w zaspokojeniu krytycznej potrzeby dotyczącej zaopatrzenia medycznego.

Zespół Amway nawiązał współpracę z lokalną firmą inżynieryjną Velocity Research, aby zaprojektować i zbudować ramy osłon twarzy, które są istotną częścią wyposażenia ochrony osobistej każdego pracownika służby zdrowia. – Jestem bardzo dumna z tego, co robimy w Amway – powiedziała Betz. – Mamy odpowiednich ludzi z odpowiednim sprzętem we właściwym miejscu, aby wykonać najlepszą pracę dla naszej społeczności. Nigdy nie wiadomo, kiedy jeden z nas lub członek naszej rodziny może znaleźć się w szpitalnym łóżku, dlatego mamy zaszczyt zaoferować nasz talent i zasoby do pomocy – dodała.

Zespół firmy Amway przeszedł od idei i koncepcji do czynów. Pomysł powstał na zebraniu w południe ubiegłego czwartku, a pierwsze partie sprzętu wyprodukowano o godz. 14:00. tego samego dnia. Członkowie zespołu osobiście dostarczyli pierwsze 100 ram do Velocity Research w sobotę i z miejsca przystąpiono do montażu urządzeń.

Od soboty dostarczono 200 dodatkowych osłon twarzy. Kolejne 100 jest w drodze. W sumie zespół planuje zbudować/wydrukować około 600 ramek. Na uwagę zasługuje fakt, że w ten sposób przy okazji odkryto nową konstrukcję osłon twarzy typu open source, która pozwoli im wycinać laserowo wszystkie elementy i samodzielnie budować kompletne osłony twarzy. Teraz ekipa pracują również nad tym, aby zrozumieć, w jaki sposób Amway może pomóc w obsłudze respiratorów i znaleźć dodatkowe sposoby na wykorzystanie swojej wiedzy i sił w tej dziedzinie.

Mogą Cię również zainteresować