Redaktor Maciejewski dla Fundacji Trading Jam

przez Katarzyna Wagner
1661 odsłony

Dziś red. Maciej Maciejewski na zaproszenie Fundacji Trading Jam oraz traderów zrzeszonych w grupie Trading Jam Session, przeprowadził w internecie wykład, w którym mówił o najważniejszych różnicach pomiędzy systemem MLM a nielegalnym schematem sprzedaży lawinowej.

W ten sposób red. Maciejewski pokazał jak szybko i w stosunkowo łatwy sposób, każdy z nas może rozpoznać piramidę finansową tak, aby nie stracić bez sensu pieniędzy, czasu i znajomych. Podczas wykładu była mowa o piramidach finansowych działających w Polsce, jak i międzynarodowo. Poruszane tematy to: jak odróżnić program MLM od piramidy finansowej? Jak działają piramidy finansowe? Jak nie dać się nabrać? Cechy piramid finansowych, czy DasCoin jest piramidą finansową? Oto ten live w całości:

Rolą Fundacji Trading Jam jest edukacja finansowa i szerzenie świadomości inwestycyjnej wśród Polaków. Pochodną tych działań jest zwalczanie patologii występujących na polskim rynku finansowym. Twórcy fundacji zauważyli, że państwowe instytucje, mające chronić inwestorów, działają zbyt wolno i narażają tym samym wiele osób na straty. Dlatego postawili sobie za cel informować i przestrzegać o podejrzeniach popełniania przestępstw przez wszelkiej maści oszustów, naciągaczy i naganiaczy. „Szczególnie piętnujemy „łowców frajerów”, których celem istnienia jest naciąganie ludzi na „inwestycje” na rynku giełdowym i rynku forex, na których nie można zarobić.” – czytamy na stronie fundacji.

Mogą Cię również zainteresować