RenuSpa iO. Nowe, spersonalizowane urządzenie od Nu Skin

przez Maciej Maciejewski
580 odsłony

Network marketingowa spółka Nu Skin wprowadziła na rynek RenuSpa iO, inteligentne urządzenie do pielęgnacji urody i dobrego samopoczucia, zaprojektowane w celu promowania stymulacji skóry. RenuSpa iO to mikroprądowe urządzenie do ciała, zatwierdzone przez FDA i najnowsza innowacja firmy Nu Skin.

„RenuSpa poprzez stymulację skóry pomaga przywrócić dobre samopoczucie, ożywić wygląd i odświeżyć ciało” – twierdzi firma. „Wykorzystuje zgłoszoną do opatentowania adaptacyjną technologię mikroprądów, która w sposób ciągły dostosowuje się (ponad 80 razy na sekundę) do przewodności skóry podczas każdej sesji. Zaprojektowane do stosowania na nogach, ramionach i brzuchu węzły są zaprojektowane tak, aby idealnie dopasowywały się do konturów ciała i gładko przesuwały się po skórze”.

„RenuSpa iO zapewnia widoczne korzyści kosmetyczne, a także kompleksowe korzyści zdrowotne, które pomagają organizmowi w regeneracji, rewitalizacji i odświeżeniu. Zapewnia je dzięki wyjątkowemu i spersonalizowanemu doświadczeniu w domu” – skomentował Ryan Napierski, prezes i dyrektor generalny Nu Skin. Na polskim rynku opisane wyżej urządzenie nazywa się WellSpa iO.

Mogą Cię również zainteresować