Reportaż filmowy z EFBA 2014

przez Piotr Hoffmann
1515 odsłony

Pamiętna data – 1 maja 2014. To wtedy odbyło się Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2014. Historyczne, unikatowe przedsięwzięcie w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Jeszcze nikomu na świecie nie udało się zorganizować szkolenia, na którym z jednej sceny edukowałoby dwóch największych i najważniejszych szkoleniowców w tym sektorze…

Michael StrachowitzMichael Strachowitz

Na Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego 2014 udało nam się tego dokonać. Edward Ludbrook (Nowa Zelandia) i Michael Strachowitz (Niemcy) pokazali wszystkim, że MLM jest obecnie najlepszą metodą do zarabiania pieniędzy, spełniania marzeń, realizowania celów, a sukces może w tej dziedzinie odnieść każdy, kto tylko będzie działał konsekwentnie, odpowiedzialnie i pewnie. Udowodnili, że osoby reprezentujące dziś ten biznes są we właściwym miejscu o właściwym czasie. Bo ten wielki, prawdziwy rozkwit network marketingu jest dopiero przed nami!

Od lewej: Michael Strachowitz, Edward Ludbrook, Udo Carsten Deppich, Maciej Maciejewski i Martin GeigerOd lewej: Michael Strachowitz, Edward Ludbrook, Udo Carsten Deppich, Maciej Maciejewski i Martin Geiger

Ale podczas EFBA 2014 edukowało nas jeszcze kilka osób nietuzinkowych: Martin Geiger, Jarosław Zych, Paweł Borecki, dr Dariusz Tarczyński i Kamila Rowińska. Takie rzeczy dla branży na świecie organizuje tylko i wyłącznie GRUPA MLM. Bo my wiemy, jak ważne jest, aby uczyć się od najlepszych. Bo podnoszenie umiejętności i kompetencji, ciągły rozwój – pozwoli stawać się nam prawdziwymi liderami, przywódcami. Bo przywództwo to przede wszystkim nie to ile masz, ale to, kim jesteś!

Dziękujemy wszystkim żądnym wiedzy i dobrej, profesjonalnej edukacji ludziom budującym MLM za tak liczne przybycie na forum, pomimo faktu, że jego termin z wielu powodów nie był zbyt dogodny (w forum wzięło udział ok. 500 osób). Drugą edycję zorganizujemy w innym terminie, na pewno nie w długi, majowy weekend. Bardzo dziękujemy następującym, wspaniałym wolontariuszom za pomoc przy organizacji EFBA 2014 i utrzymaniu porządku: Aleksandra Grotha, Katrzyna Szulc, Mariusz Kamiński, Bronisław Bołuńdź, Waldemar Marszałek, Kamila Major – wielkie dzięki, jesteście wielcy! Wielkie podziękowania należą się dwóm wielkim kobietom – Annie Dreimann za fachowe, niestrudzone tłumaczenie prelegentów na język polski oraz Anecie Rydz za prowadzenie Fanpage na FB i za pomoc podczas rejestracji. Dziękujemy również Mieczysławowi Brzezickiemu, bez którego nikt by nikogo nie słyszał oraz Piotrowi Doryniowi za przygotowanie wyżej opublikowanego filmu (www.akademiamlm.pl).

ReklamaReklama

PS. Jak na razie ukazały się również cztery relacje z EFBA 2014 na blogach. Jeden na blogu Kamili Rowińskiej, drugi autorstwa Doroty Augustyniak-Madejskiej, trzeci Michała Nowaka, a czwarty Olgi Szymańskiej. Polecamy:

„Relacja z Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego”

„Samo gęste”

„Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego”

„EFBA 2014 czyli MLM rządzi mości państwo!”

Organizator: www.grupamlm.pl

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

Polub to przedsięwzięcie na Facebooku: https://www.facebook.com/EuropejskieForumBiznesu?fref=ts

Patroni Instytucjonalni: Milewski & Partnerzy, Bogaty Ojciec, Klub Integracji Europejskiej.Patroni Medialni: Network Magazyn, Networkio.eu, Business Woman & Life, DrSprzedaz.pl, Network-Karriere, Netcoo, Przedsiębiorcy.eu, E!Stilo Magazine, Media Elite, Law Business Quality, Talent.pl, Manager Na Obcasach.

Mogą Cię również zainteresować