Rozmowy Kontrolowane. Centrum Odszkodowań DRB 2

przez Maciej Maciejewsk

Jan Buzalewicz: – Po publikacji zgłosiło się do nas sporo osób. Z tej grupy wyselekcjonowaliśmy tych najkonkretniejszych. Tych, którzy byli zdeterminowani, których nasz wywiad zainspirował. Dzisiaj osiągają lepsze wyniki i kumulują większe wzrosty w krótszym czasie niż nasi najlepsi ludzie kilka lat temu!

Od lewej: Artur Kałuża, Jan Buzalewicz, Piotr RobackiOd lewej: Artur Kałuża, Jan Buzalewicz, Piotr Robacki

Nie dalej niż cztery miesiące temu publikacją wywiadu z wiceprezesem działającej w systemie network marketing firmy Centrum Odszkodowań DRB („Rozmowy Kontrolowane”) zrobiliśmy małe doświadczenie w stylu „od pucybuta do milionera”. Jan Buzalewicz – kreator i budowniczy najlepiej zarabiających w MLM mistrzów ogłosił do kamery, że szuka kilku konkretnych osób, aby pokazać światu, co z nimi można zdziałać. I znalazł…

Zgłosiła się ekipa uczniów potrzebujących ciekawą pracę, pieniądze oraz uznanie. Dostali od Jana do ręki nowe, konkretne pomysły i sprawdzone narzędzia. A przede wszystkim profesjonalną edukację. Jak im poszło? Na rozmowę do kamery zaprosiliśmy dwóch z nich. Dali radę czy spalili na panewce? Oto weryfikujący wszystko wywiad z facetami, którzy podjęli wyzwanie rzucone przez biznes DRB. Przed Państwem Artur Kałuża i Piotr Robacki:

PS 1. Informujemy, iż doświadczenie jeszcze nie zostało zakończone. Jeśli ktoś chce trafić pod skrzydła Jana Buzalewicza – kreatora i budowniczego najlepiej zarabiających w MLM mistrzów – i odnieść sukces oraz realizować najskrytsze marzenia… Do dzieła! Teraz jest najlepszy czas i miejsce. Bo wiemy, że system działa.

 
PS 2. Bardzo dziękuję ekipie kawiarni „Cafe Chopin” znajdującej się na parterze hotelu Qubus w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 za udostępnienie lokalu do nagrania filmu. I to w godzinach z pewnością bardzo nieodpowiednich dla sympatycznej załogi. Wielkie dzięki!

Mogą Cię również zainteresować