Rozmowy Kontrolowane. Colway International część 2

przez Marek Wyrzychowsk

„To jest kolejny ważny, milowy krok na mojej ścieżce kariery. W pewnym sensie do tej roli przygotowywałem się całe moje zawodowe życie. W Colway International mamy rozwiązania, jakich w polskim network marketingu jeszcze nie było. To nowoczesny, innowacyjny marketing partnerski”.

Bernard JastrzębskiBernard Jastrzębski

Jest znanym w polskim sektorze DS/MLM coachem, trenerem, wykładowcą akademickim, konsultantem w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i marketingu partnerskiego. Wywiad z Bernardem Jastrzębskim – świeżo upieczonym prezesem nowego projektu o nazwie Colway_International udało nam się nagrać tuż po zakończeniu przedsięwzięcia edukacyjnego Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2015. Dlaczego? W jakim celu? Jakie plany? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy:

Na koniec dla Czytelników „Network Magazynu” mamy interesującą wiadomość. Oficjalny start Colway_International odbije się głośnym echem podczas wielkiego eventu już 26 kwietnia w Arena Gdynia. A tam, oprócz rewelacyjnego show scenicznego, edukować będą m.in. Andy Harrington i Tomasz Kammel. W takiej cenie, taka sytuacja prawdopodobnie więcej już się nie powtórzy! Nigdy.

Bilet można kupić tutaj: http://www.rejestracja.colway.net.pl/

A jeśli ktoś z Was jakimś cudem nie wie jeszcze kim jest Andy Harrington, facet, który wystąpił podczas "The Way Ahead" obok Anthony Robbinsa pokazując wszystkim sprzedażowe mistrzostwo świata, mamy krótki film o jego dokonaniach:

Mogą Cię również zainteresować