COLWAY – TOP FIRMA MLM 2014. Ale co dalej?

przez Katarzyna Wagner

Tuż po historycznym rozdaniu nagród w prestiżowym konkursie MBA 2014 udało nam się na gorąco porozmawiać z laureatami w kategorii TOP FIRMA MLM 2014. Jak przyjęli otrzymanie tej nagrody prezesi firmy Colway? Co powiedzieli Jarosław Zych i Maurycy Turek? Sprawdzić możesz tylko u nas…

Maciej Maciejewski, Jarosław Zych i Maurycy TurekMaciej Maciejewski, Jarosław Zych i Maurycy Turek

Pierwsza w historii branży edycja konkursu MLM_BUSINESS_AWARDS miała miejsce 31 stycznia br. w Warszawie podczas edukacyjnego wydarzenia branżowego o nazwie Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2015. Polska firma Colway otrzymała nagrodę w kategorii TOP FIRMA MLM 2014. Dlaczego akurat Colway?

W ubiegłym roku firma zanotowała znaczne przyrosty w swoich szeregach strukturowych i jeszcze bardziej spektakularne w obrotach handlowych oraz szokujący wynik finansowy w głośnej Promocji Listopadowej. Poza tym rok 2014 był dla tej polskiej spółki znakiem przejęcia pełnej kontroli nad wszystkimi markami jej produktów, uzyskanie ochrony patentowej dla Kolagenu Naturalnego, wprowadzenie na rynek szeregu nowych, sensacyjnych produktów, zawarcie aliansów dających jej dostęp do technologii i substratów innym niedostępnych, własny czynnik wzrostu fibroblastów. No i kolagen nie bojący się temperatur – wielka szansa na podbój świata i ogromny wzrost rozpoznawalności marki Colway. Zobacz co powiedzieli zaraz po odebraniu pięknej statuetki prezesi firmy – Jarosław Zych i Maurycy Turek:

Wiosną 2015 roku Jarosław Zych, Maurycy Turek – wraz z Bernardem Jastrzębskim w roli prezesa spółki akcyjnej – i przyjaciółmi założycielami Colway International SA – uruchamiają swój Nowy Projekt Biznesowy którym będzie MLM zaczynający się tym razem w Polsce, czyli odwracający odwieczne wektory ekspansji w tej branży. Start-up tego przedsięwzięcia jest planowany na 26 kwietnia 2015roku podczas zorganizowanej z ogromnym rozmachem imprezie w Hali Sportowej w Gdyni.

Tymczasem już w marcu br. twórcy Colway International będą osobiście przedstawiali wizję i koncepcję tego nowego projektu w 18 miastach Polski. Na niezobowiązujące spotkanie informacyjne, podczas którego zostanie przekazane maksimów kompetentnej wiedzy i planów, może przyjść każdy. Mapkę z zaznaczonymi miastami oraz możliwość zakupu śmiesznie taniego biletu znajdziesz w tym miejscu: http://colway.net.pl/article/colway-international/

Inauguracja globalnego biznesu sieciowego, który mając na uwadze dotychczasowe, lokalne sukcesy Colway i jego zarządców, rokuje znakomicie – z pewnością ściągnie do Gdyni tysiące osób z sektora MLM i sprzedaży bezpośredniej nie tylko z Polski. Bo wszyscy liczą na to, co po wielokroć w tej branży już się zdarzyło. Na to, że będąc pierwszymi, to oni znajdą się na wierzchołkach struktur konsumenckich, jakie oplotą w przyszłości świat. A to oznaczać może fortunę. W tych krajach, w których brała początek większość globalnych firm MLM, żyje obecnie kilkanaście tysięcy milionerów, których majątki powstały właśnie dzięki wpisaniu się do tych przedsięwzięć na samym ich początku. Po raz pierwszy taka szansa pojawia się w Polsce. Na ile jest realna? To się okaże. „Wpisowe” wydaje się relatywnie niewielkie i polega na zakupie naprawdę niezłych produktów prozdrowotnych lub kosmetycznych za kilkaset złotych, a i to nie od razu i przede wszystkim z prawem ich zwrotu, jeśliby nabywca się rozmyślił. Jak można spróbować szczęścia na takiej loterii życia? Trzeba znaleźć jako „wprowadzającego” kogoś, kto jest już uczestnikiem sieci Colway w Polsce. Nie powinno to być trudne.

Szczegóły pod www.colwayinternational.com

Mogą Cię również zainteresować