Rozmowy o dobrym biznesie. Akuna Polska

przez Maciej Maciejewski

Czy MLM może być sexy? Czy da się zainicjować dobrze prosperującą firmę marketingu sieciowego na bazie jednego produktu? A na co w tym biznesie trzeba zwracać uwagę najbardziej? Jakie jego aspekty są dodatnie i czy jest coś, co w tym systemie denerwuje?

Grzegorz Rutkowski & Katarzyna GrygaGrzegorz Rutkowski & Katarzyna Gryga

Na te i wiele innych, ciekawych pytań związanych z biznesem MLM oraz z samą firmą Akuna Polska, odpowiedzieli mi wzięci nie dawno w krzyżowy ogień pytań – Grzegorz Rutkowski i Katarzyna Gryga.

Grzegorz Rutkowski wcześniej pracował jako przedstawiciel handlowy, agent ubezpieczeniowy, unit manager w Commercial Union. Od 13 lat związany z firmą Akuna. Twórca struktury mającej kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów i współpracowników. Członek Akuna VIP Club. Jeden z menedżerów tej firmy, który zarobił kilka milionów złotych. Jest na najwyższej pozycji w planie marketingowym – wiceprezydent. Od kilku tygodni współtworzy grupę menedżerską APD. 

Katarzyna Gryga w tamtym roku ukończyła studia z dyplomem mgr inż. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Założycielka Koła Naukowego MLM „Zwycięzcy”. Organizator I Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „MLM z klasą. Student z kasą”. Aktywny, przedsiębiorczy menedżer. Współtwórca grupy menedżerskiej APD. Obecnie na drugim roku studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Zapraszam na wideo:

Mogą Cię również zainteresować