Rutkowscy: Narzędzia w Biznesie

przez Marek Wyrzychowski
734 odsłony

Czy chcesz, aby Twój biznes rozwijał się szybko i w sposób tak zdumiewający, że nie sposób tego wyjaśnić? Zarejestruj się na wykład Anny i Grzegorza Rutkowskich w Network Marketing TV. Liczba miejsc jest ograniczona!


W 1953 roku nabrał rozgłosu przypadek pewnego psa z East Greenwich (Rhode Island). Umiał on porozumiewać się z ludźmi bez słów. Dr Henry Nugent, profesor Rhode Island College of Education powiedział, że jest on żywą zagadką, porywającą, ale wstrząsającą zarazem.

Taki zaś słynny badacz jak dr J.B. Rhine, nazwał go „zdumiewającym psiakiem, którego zdolności nie sposób wyjaśnić”. Właściciele psa, państwo Wood, nazywali tego niezupełnie rasowego beagle’a imieniem Chris. Ich znajomy nauczył go w kilka tygodni rachunków tak, że pies znał się na tym lepiej od swoich właścicieli. Liczył do miliona, pierwiastkował w swojej psiej pamięci i mógłby zdać egzaminy wstępne do niejednej szkoły. Sprawa stała się przedmiotem zainteresowania opinii publicznej. Opracowano specjalny system porozumiewania się z tym psem. Sprawą zajęli się fachowcy, podejmując różne eksperymenty. Podczas jednego z nich, mając więc za rywali matematyków, Chris rozwiązał w ciągu czterech minut zadanie, które dwunożnym mistrzom rachunków zajęło dziesięć minut. Na pytanie, jak tego dokonał, Chris odparł: „Mądry pies”. I słusznie… Czyli można? Można. Jeżeli może pies, to człowiek tym bardziej.


Ta historia wydarzyła się naprawdę w 1953 roku. Każdy z Was może to sprawdzić. Nikt nie wie, dlaczego Chris nauczył się takich rzeczy. Czy on był niezwykły? Czy miał niezwykłych nauczycieli? Tego nie wiadomo do dziś. Jednak kwestią pewną jest, że Ty jesteś niezwykły, a z nauk odebranych od ponadprzeciętnych nauczycieli możesz skorzystać już 28 września br. za pomocą naszego projektu Network Marketing TV. ZA DARMO. Tego bowiem dnia o godz. 20.00 wystąpi przed Tobą na żywo małżeństwo Anny i Grzegorza Rutkowskich z firmy Akuna, którzy nauczą Cię, jakich narzędzi używać w biznesie. Wytłumaczą również, w jaki sposób z nich korzystać, aby Twój biznes MLM rozwijał się na miarę inteligencji Chrisa – szybko i w sposób tak zdumiewający, że nie sposób tego wyjaśnić. Zarejestruj się teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona! Rejestracja w tym miejscu:

ANNA I GRZEGORZ RUTKOWSCY – NARZĘDZIA W BIZNESIE


Po latach sukcesów w firmach tradycyjnych zdecydowali się rozpocząć pracę na własny rachunek, budując struktury sprzedażowe systemem marketingu sieciowego współpracując z firmą Akuna Polska. W tym biznesie Anna Rutkowska jest obecnie na pozycji dyrektora sieci krajowej, a jej mąż Grzegorz na pozycji wiceprezydenta. Po kilku latach wytężonej pracy, dzisiaj w ten MLM zaangażowana jest cała ich rodzina. Młodzi, prężni, zawsze zwarci i gotowi do działania. Ich comiesięczne wyniki i obroty rosną w niesamowitym tempie. Bez problemu zrobili w network marketingu to, co trzeba zrobić, aby znaleźć się na szczycie. Skazani na sukces.

Mogą Cię również zainteresować