Sam Sia. Tygrys z Malezji wchodzi do Polski

przez Maciej Maciejewsk

Sam Sia to mistrz network marketingu. Jego biznes MLM jest potężny, dynamiczny i przynosi wielkie zyski. Jest jednym z TOP 6A dystrybutorów japońskiej firmy Enagic na świecie. To dzięki niemu zostały otwarte rynki koncernu Enagic na takie kraje jak Malezja, Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Teraz Polska!

Takie czeki dla Sama to nie rzadkość w EnagicTakie czeki dla Sama to nie rzadkość w Enagic

Sam Sia oraz zespół, który zbudował, obejmuje przynajmniej ćwierć obecnego rynku globalnej sprzedaży urządzeń Kangen miesięcznie. Jego wizja to osiągnięcie miesięcznej sprzedaży tego wyjątkowego produktu w ilości sięgającej ok. 10 tysięcy sztuk. A wszystko do końca 2023 roku.

– Osiągniemy to z łatwością poprzez zdobywanie nowych rynków na całym świecie. Teraz startujemy w Polsce! – mówi top lider z Malezji. A ten facet, wie co mówi. Kiedy zazwyczaj przypuszczamy, że może się w naszym życiu coś wydarzyć, niejednokrotnie efekt nagle przerasta nasze oczekiwania. Cóż.. To dokładnie przydarzyło się właśnie Samowi – jednemu z najlepszych liderów i dystrybutorów firmy Enagic. W biznesie takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo…

Sam poznał Enagic i wodę Kangen podczas nieplanowanego spotkania z pewnym nieznajomym człowiekiem w windzie, więc jego początkowe oczekiwania w stosunku do tego projektu nie były wysokie. W rzeczywistości nie był pewien, czy uda mu się w Enagic cokolwiek osiągnąć, ale był zdeterminowany, więc parł naprzód. W rezultacie stał się światowym liderem i jego współpraca z Enagic przekształciła się z indywidualnego przedsięwzięcia biznesowego w dobrze prosperujący, rodzinny biznes, a Sam nie mógł być szczęśliwszy!

Sam SiaSam Sia

– Kiedy zaczynałem współpracę z Enagic oczywiście chciałem, aby mój biznes się rozrósł i pragnąłem osiągnąć sukces, ale nie miałem wówczas pojęcia, jak ten sukces bardzo się rozrośnie! Nie miałem też pojęcia o tym, że ludzi, których kocham, najbardziej również zainteresuje potencjał tego biznesu i że będą chcieli przyłączyć się do mnie w szerzeniu świadomości i dzieleniu się ideą Prawdziwego Zdrowia oraz misją Enagic. Były kiedyś takie czasy, kiedy górowały biznesy rodzinne, ale te czasy się zmieniły i nie sądzę, żeby wielu ludzi teraz oczekiwało, iż będą prowadzić działalności zawodowe wraz ze swoimi bliskimi. To powiedziawszy, myślę, że większość rodziców chciałaby mieć możliwość współpracy z własnymi dziećmi, ale nasz wciąż zmieniający się świat uczynił tę możliwość coraz mniej osiągalną dla przeciętnego człowieka – dodał Sam Sia.

Niestety, dla większości ludzi Sam ma pewnie rację, ale na szczęście on i jego rodzina nie są tacy jak „reszta świata”. Są oni żywym dowodem na to, iż odnoszące sukces rodzinny przedsięwzięcie biznesowe jest osiągalne dla tych, którzy tego bardzo pragną.

– Moja córka Michelle jako pierwsza dołączyła do mnie w roli dystrybutora i osiągnęła poziom 6A3. Kilka miesięcy później, miłość mojego życia – Cora, również przyłączyła się do biznesu. Pracowała bardzo ciężko i stała się inspiracją dla każdego z nas. Osiągnęła poziom 6A5-4, dzięki czemu Enagic docenił ją jako TOP LIDERA nie tylko w Malezji, ale i na całym świecie! Jestem z niej bardzo dumny! Ale nasz rodzinny interes nie zatrzymał się na Corze. Mój najstarszy syn dołączył do Enagic kilka lat temu i już osiągnął poziom 6A2, a mój drugi syn przygotowuje się do podążenia za swym rodzeństwem jako kolejny członek naszej symbolicznej, jak i właściwej Rodziny Kangen – chwali się bohater publikacji.

Sam Sia z network marketingową rodzinąSam Sia z network marketingową rodziną

Pochodzenie z tej samej rodziny nie zawsze oznacza, że podejście do danej materii jest takie samo. Nawet ludzie spokrewnieni zazwyczaj motywowani oraz inspirowani są innymi rzeczami. – Moja córka została dystrybutorem firmy Enagic, gdyż wierzy w unikatową wartość produktów tej firmy. Zaprosiłem ją do przyłączenia się do mnie we właściwym momencie, wówczas nie pracowała i myślała o zmianie kariery. Mój najstarszy syn dołączył do nas po uczestnictwie w EKW – Essential Kangen Workshop (Niezbędny Trening Kangen). Zobaczył tam coś w systemie MLM Enagic, co przykuło jego uwagę. To po tym evencie nie mógł doczekać się, by zacząć własną karierę – wspomina Sam.

Niektórzy mogą mniemać, że sukces rodziny zależał wyłącznie od pracy Sama, lecz nie jest to do końca prawdą. W rzeczywistości Sam nigdy nie wierzył w podawanie dzieciom wszystkiego na tacy. Tak twierdzi: – Jedyną drogą, by dzieci stały się dorosłe, jest pozwolenie im, by udowodniły sobie, że same są w stanie dojść do czegoś, co sobie postanowią. Na tym świecie jest zbyt wiele „dorosłych smarkaczy” właśnie dlatego, że ich rodzice niewiele od nich wymagali i je rozpieszczali. To nie moje metody. Mógłbym dać memu dziecku rybę i nakarmić je na dzień albo nauczyć je łowić ryby – i nakarmić je na całe życie. Podanie moim dzieciom lekcji, którą spożytkują przez całe życie, jest bardziej satysfakcjonujące dla nas wszystkich niż oddanie im czegoś, co zniknie po chwili.

Część struktury SamaCzęść struktury Sama

Sam jest bardzo dumny z całej swojej rodziny. Uwielbia pracować nie tylko z osobami, które szanuje, ale też z tymi, które kocha. –Sam fakt posiadania możliwości współpracy wraz z naszymi dziećmi daje mi największą z możliwych satysfakcję. Widzę jak się rozwijają, poprzez pomaganie innym ludziom. Jesteśmy rodziną, ale każdy z nas jest inny – mamy różne opinie oraz styl pracy, co jest naturalne w każdym środowisku zawodowym. Odkryliśmy, że najlepiej nam się współpracuje poprzez słuchanie i szanowanie wzajemnych opinii. Odnosimy największy sukces wtedy, gdy wykorzystujemy wzajemnie mocne strony każdego z osobna. Michelle ma ogromną wiedzę, więc najczęściej odpowiada na pytania, podczas gdy nasz syn Ming Way jest perfekcyjnym prezenterem i publiczność go uwielbia.

Poproszony o końcowy komentarz na temat współpracy z firmą Enagic, Sam rzekł: – Ten biznes to najlepsze, co mogło przytrafić się naszej rodzinie. Spędzamy ze sobą więcej czasu, dzielimy się osiągnięciami, zbliżyliśmy się do siebie i tworzymy zgrany zespół zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Dzięki tej karierze możemy robić coś ważnego dla naszej rodziny, dla naszej społeczności, a także dla reszty całego świata – to jest dla nas bardzo satysfakcjonujące! Aby najlepiej podsumować wszystko co powiedziałem, podzielę się cytatem znanego mówcy motywacyjnego i biznesmena Ziga Ziglara. To również motto Cory oraz wszystkich krewnych:

Możesz zdobyć w życiu wszystko czego pragniesz, jeśli pomożesz wystarczającej liczbie innych osób zdobyć to, czego oni pragną.

Skoro stało się to mottem całej rodziny, to czy mogli nie zacząć tego biznesu od swoich? Teraz dzięki Samowi każdy Polak ma szansę poznać wspaniałą, japońską firmę Enagic i jej rewelacyjny produkt Kangen, dzięki któremu ludzie na całym świecie odzyskują zdrowie i zarabiają pieniądze. Pierwsza międzynarodowa konferencja w Polsce organizowana przez DREAM TEAM – ENAGIC INDEPENDENT DISTRIBUTORS odbędzie się w Warszawie 18-19 kwietnia 2020 roku. Wejście za darmo, ale ilość miejsc ograniczona. Trzeba więc dokonać rezerwacji na stronie wydarzenia w tym miejscu:

Pierwsza Międzynarodowa Konferencja w Polsce organizowana przez DREAM TEAM – ENAGIC INDEPENDENT DISTRIBUTORS (Dream Team Indywidualni Dystrybutorzy Enagic).

Urządzenie KangenUrządzenie Kangen

Mogą Cię również zainteresować