MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ Seminarium Brian’a Tracy w Polsce

przez Maciej Maciejewski
525 odsłony

MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆSeminarium Brian’a Tracy w PolsceMaciej Maciejewski Brian Tracy jest jednym z najbardziej uznanych autorytetów w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu w oparciu o rozwój indywidualnych możliwości każdego człowieka.

Brian Tracy jest autorem 43 książek przetłumaczonych na 35 języków dostępnych w 52 krajach, w tym światowych bestsellerów: "Maksimum osiągnięć", "Psychologia sprzedaży", "Sposób na sukces" czy "Turbostrategie". Jest niezwykle kreatywny i pracowity – na świecie wydano ponad 350 edukacyjnych programów audio i wideo jego autorstwa. W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, Bank of America, Ford, BMW, Deloitte & Touche, McDonell Douglas, Coca Cola.

 

Brian Tracy University jest potężnym, multimedialnym portalem edukacyjnym. To efekt 30 lat doświadczeń w edukacji, konsultingu i doradztwie dla ponad 1000 korporacji, najwyższej kadry menedżerskiej, właścicieli biznesów i profesjonalnych handlowców. Uniwersytet charakteryzuje się skoncentrowaną, praktyczną i sprawdzoną wiedzą, przygotowaną dla ludzi, którzy nie mają czasu do stracenia, są niecierpliwi i ukierunkowani na rezultaty. Menedżerowie i biznesmeni korzystają w uniwersytecie z lekcji, prezentacji wideo Brian’a Tracy i ćwiczeń on-line. Po jego ukończeniu można uzyskać Master Certificate w obszarach: College of Sales and Sales Management, College of Entrepreneurship and Business Success, College of Personal Performance oraz College of Leadership and Management.

Niedawno, przy wsparciu oraz z osobistym udziałem Brian’a Tracy utworzona została Akademia Sukcesu Brian’a Tracy Sp. z o.o. Po raz pierwszy Brian zgodził się uczestniczyć w takim przedsięwzięciu jako udziałowiec i partner. W Polsce szkolenia będą prowadzone przez akredytowanych trenerów Brian Tracy International w formie interaktywnych warsztatów, 6 lub 12 miesięcznych cyklów szkoleniowych oraz wykładów. Każdego roku Brian Tracy będzie również osobiście prowadził mega-seminaria z zakresu zarządzania, planowania strategicznego, przywództwa i sprzedaży. NETWORK magazyn uczestniczył w jednym z takich szkoleń 27 kwietnia br. Seminarium zatytułowane "Maksimum osiągnięć" prowadził sam Brian Tracy, a odbyło się ono w warszawskim hotelu Mariott. Oto mały fragment tego wykładu:

"Kiedy zaczynałem swoją karierę miałem ok. dwudziestu lat. Wtedy osoby, które już zajmowały się sprzedażą, opowiadały mi o regule 80/20. Mówili: Czy wiesz o tym, że 20% najbogatszych ludzi na świecie zarabia 80% wszystkich pieniędzy? Kiedy poznałem tę zasadę, postanowiłem być w tych 20%. I to odmieniło całe moje życie. Od tego momentu rozpocząłem badania nad tym, co robią ludzie, którzy znajdują się w tych 20%. Dowiedziałem się, że wszyscy zaczynają od tego samego – od niczego. Dopiero później robią coś, co pozwala im się znaleźć w tych 20%. Kiedyś przeprowadzono wywiady z 500 najbogatszymi ludźmi w USA i wyciągnięto z tych rozmów trzy wnioski. Po pierwsze stwierdzono, że wszyscy ci bogacze mają pewne cechy i umiejętności wspólne. Po drugie, wielu z nich rozpoczyna karierę nie posiadając tych cech i umiejętności. Wreszcie po trzecie uznano, iż wszystkich tych niezbędnych w biznesie cech i umiejętności można się nauczyć. Można się nauczyć wszystkich atrybutów potrzebnych w sprzedaży.

Pamiętaj. Nie ma znaczenia skąd przychodzisz. To co się liczyto, dokąd zmierzasz. A to, dokąd zmierzasz jest nieograniczone.

Mogą Cię również zainteresować