Skuteczny dyrektor – to ja

przez Katarzyna Wagner
557 odsłony

W dniach 24-25 lipca br. na zaproszenie Anny i Grzegorza Rutkowskich współpracujących z firmą Akuna, byliśmy na seminarium szkoleniowym zorganizowanym dla ich grupy. Spotkanie miało miejsce w pięknej, górskiej miejscowości Istebna, nieopodal granicy z Czechami.

ee

Część szkoleniową przedsięwzięcia rozpoczęło wykładem zatytułowanym „Życie jest za krótkie” małżeństwo Marii i Bogdana Gałwów, którzy mówili o punkcie zwrotnym w życiu – przede wszystkim zawodowym – człowieka. O potrzebie i wpływie asertywności na działalność w MLM uczyła Bogumiła Cichocka („Za Tobą pójdę jak na bal”), a po przerwie obiadowej w swoim godzinnym wykładzie na temat nowoczesnych mediów w kontekście network marketingu, zaprezentował się redaktor naczelny „Network Magazynu” – Maciej Maciejewski.

Po nim, w przemówieniu „Kto, jak nie Ty?” wystąpił prezes firmy Tomasz Kwolek. Głównym tematem jego przemówienia było przekazanie informacji na temat przyszłości Akuny. Przede wszystkim zainteresował słuchaczy nowymi pomysłami dotyczącymi promocji tego biznesu wśród społeczeństwa, a także informacjami na temat poważnych planów wprowadzenia na rynek nowych produktów. Natomiast w wykładzie „Bo jesteś Ty” zobaczyliśmy top liderkę firmy – Leokadię Gabryniewską, która szczególny nacisk postawiła na czynnik partnerstwa w marketinu sieciowym. Mówiła m.in., że to właśnie ten element kontaktów międzyludzkich odgrywa nietuzinkowe znaczenie w sukcesie.

Po przerwie świetny wykład dało małżeństwo Ewy i Wiktora Juszczyków, którzy wszystkich zabrali w podróż „Pośpiesznym pociągiem z Juszczykami”. Oczywiście, jak na tego typu szkolenia przystało, im bliżej końca, tym atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca, a tematy coraz bardziej inspirujące. I takich właśnie wykładów wysłuchaliśmy na zakończenie szkolenia: Anna i Grzegorz Rutkowscy opowiedzieli o tym, że być w Akunie to zaszczyt („Parostatkiem w piękny rejs”), a o tym, że „Chciałem być…” i kim został, opowiadał Janusz Gabryniewski.

Po kolacji zaczęła się część integracyjna szkolenia, która trwała do białego rana. Tutaj furorę niewątpliwie zrobił znany z programu TVN „Mam talent” mieszkający w Polsce Filipińczyk – Aleksander Martinez. Śpiewał przez całą noc wykonując covery tylko najbardziej znanych hitów z ostatnich 50 lat. Gośćmi honorowymi spotkania byli Apoloniusz Tajner z przesympatyczną małżonką Aleksandrą.

Mogą Cię również zainteresować