Słuchawki do snu

przez Maciej Badowski

Jeśli zdarza Ci się dość często zasypiać ze słuchawkami na uszach delektując się swoją ulubioną muzyką, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Słuchawki Bedphones, przeznaczone są dla tych, którzy lubią zasypiać podczas odsłuchiwania utworów.


Są to słuchawki nauszne, bez pałąka, wykonane z gumowanego tworzywa sztucznego ABS. Kabel został zaprojektowany tak, że znajduje się za uchem, a nie przy policzku. Użytkownicy Androida mogą pobrać z sieci aplikację dedykowaną tym słuchawkom, dzięki której ekran smartfona zmieni się w wielki przycisk start/stop. Jest również timer, który sprawia, że w miarę słuchania muzyka cichnie, a gdy słuchacz przestaje poruszać głową, odtwarzanie jest wyłączane.

Parametry techniczne urządzenia są następujące: pasmo przenoszenia 20 Hz-20 kHz, impedancja 32 om oraz czułość 116 dB/V ±5dB (przy 1 kHz). Słuchawki kosztują 30 dolarów, czyli około 85 zł. Co prawda nie są to może super rewolucyjne słuchawki douszne, ale pozwolą odpłynąć do krainy snów bez żadnych uwierających elementów.

Mogą Cię również zainteresować