Smak Biznesu MLM

przez Katarzyna Wagner

Maciej Maciejewski – redaktor naczelny „Network Magazynu” pisze swoją pierwszą książkę o najlepszym według niego rozwiązaniu biznesowym. Książka ukaże się w 2011 roku pod tytułem „Smak Biznesu MLM. Menedżerowie marketingu sieciowego i ich pasje.”


Efekt tego przedsięwzięcia, bezspornie, dla każdego człowieka budującego biznes w segmencie MLM będzie niezastąpionym narzędziem rekrutacyjnym i asem negocjacyjnym w rękawie, stanowiącym jasną i rzetelną odpowiedź na pytanie pojawiające się w pracy każdego menedżera: „Czy w tym biznesie w ogóle ktoś zarabia?”, „Po co Ci ludzie to w ogóle robią?”, „A po co niby ja miałbym to z Tobą robić?”

Publikacja Maciejewskiego będzie więc realną, konkretną odpowiedzią na pytanie, które stawia się przedstawicielom tej młodej w Polsce branży. Bez zbędnych, przynudnawych opowieści i tłumaczeń – wystarczy pokazać swojemu rozmówcy „Smak Biznesu MLM” i po kłopocie. Ta książka będzie więc narzędziem nr 1 podczas każdej rozmowy rekrutacyjnej. Pomoże networkerom w budowaniu osobistych struktur i tym samym przyczyni się do wzrostu wypłacanych prowizji. Dlaczego? Bo w książce znajdziemy ciekawe, prawdziwe historie ok. 100 prężnych przedstawicieli MLM, którzy dzięki pracy w tym sektorze mogą realizować swoje nietuzinkowe pasje. Nikt nie zarabia? Przecież oni zarabiają. Nie da się? Oczywiście, że się da…

Oprócz aspektu informacyjno-edukacyjnego, dodatkowo realizacja przedsięwzięcia jest przemyślana w taki sposób, że cały projekt będzie promował network marketing w społeczeństwie, a przede wszystkim wśród studentów, wykładowców uniwersyteckich, pracowników i klientów instytucji rządowych oraz pozarządowych.

Co ciekawe, każdy z menedżerów MLM może zabrać głos i wziąć czynny udział w tym przedsięwzięciu. Wystarczy zgłosić się do Maciejewskiego z konkretną propozycją. Poprzez specjalnie przygotowaną stronę internetową www.smakbiznesumlm.pl każdy działający w MLM menedżer może skontaktować się z redaktorem Maciejewskim, opisać swoje hobby, pasję i znaleźć się w tej nietypowej publikacji biznesowej. Do dzieła rodacy!

Więcej o korzyściach, jakie daje Wam ten projekt mówią Maciej Maciejewski i Piotr Wajszczak w czwartej części serialu „Rozmowy kontrolowane”:

Mogą Cię również zainteresować