Solidna Firma 2019 czyli kolejna nagroda dla Souvre

przez Piotr Hoffmann

Działająca w systemie MLM firma Souvre Internationale kolejny raz udowodniła, że można ten biznes robić profesjonalnie, z klasą, spełniając najwyższe standardy. Kilka dni temu Łukasz Smoliński, dyrektor ds. rynków międzynarodowych odebrał Certyfikat Solidna Firma 2019.

Łukasz SmolińskiŁukasz Smoliński

– Przyznanie naszej spółce Certyfikatu Solidna Firma 2019 potwierdza, że Souvre Internationale ma stabilną sytuację finansową, realizuje założenia CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, przestrzega wysokie standardy w stosunku do swoich partnerów. W konsekwencji znajdujemy się w gronie firm znanych i cenionych. Dziękujemy, że każdego dnia dokładacie swoją cegiełkę, budując nasz wspólny biznes! SOLIDNIE ALBO WCALE! – czytamy w informacji prasowej.

W ramach programu Solidna Firma przyznawane są certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej Firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikaty te pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. Zdaniem organizatorów plebiscytu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy:

„Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki, skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.”

Mogą Cię również zainteresować