Specjalna akcja Herbalife dla młodych sportowców

przez Maciej Maciejewski
554 odsłony

Oto trzy podmioty, które dzięki zainicjowanej i rozwijanej współpracy pomagają dzieciom krzewić zdrowy styl życia. Herbalife Nutrition, LA Galaxy i US Soccer Foundation zasponsorowały dwa nowe boiska do mini piłki nożnej podczas ceremonii w DeForest Park (Long Beach, USA), zapewniając młodym sportowcom bezpieczną przestrzeń do zabawy i uprawiania sportu.

źródło: Pixabay

Miniboiska utworzone w słabo wykorzystywanych obszarach Ameryki, są możliwe dzięki LA Galaxy Foundation i Joint Community Partnership Fund Herbalife Nutrition. – Zdrowy i aktywny tryb życia to wartość, którą LA Galaxy i Herbalife Nutrition dzielą się ze społecznością, aby zaszczepiać zdrowe nawyki młodym fanom piłki nożnej. W ten sposób nieustannie angażujemy się w odwdzięczanie się i ulepszanie naszych społeczności – powiedział Humberto Calleja, wiceprezes i dyrektor generalny w Herbalife Nutrition na terenie Ameryki Północnej.

– Nasze partnerstwo z firmą Herbalife wykracza daleko poza boisko i obejmuje społeczności, którym służymy, aby wnieść znaczący wkład w rozwój piłki nożnej nie tylko na terenie miasta Los Angeles, ale nawet na całym świecie – dodał Chris Klein, prezes klubu LA Galaxy.

Miniboiska do piłki nożnej są również najnowszym osiągnięciem narodowego ruchu It’s Everyone’s Game Fundacji Piłkarskiej Stanów Zjednoczonych, której celem jest zapewnienie dzieciom w społecznościach o niedostatecznym poziomie opieki zdrowotnej korzyści płynących z uprawiania tego sportu. Do tej pory US Soccer Foundation zainstalowała ponad 500 miniboisk w całym kraju. Celem jest zbudowanie 1000 takich boisk do 2026 roku.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością połączenia sił z naszymi długoletnimi partnerami w celu otwarcia dwóch nowych miniboisk w społeczności Long Beach – skomentował Ed Foster-Simeon, prezes i dyrektor generalny w US Soccer Foundation. – Wiemy, że piłka nożna ma zdolność łączenia ludzi z różnych środowisk, nie możemy się doczekać, aż dzieci wykorzystają te boiska właśnie do tego.

– Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkie dzieci i rodziny grające na tych wspaniałych obiektach sportowych – powiedział burmistrz Rex Richardson. – Zawsze istnieje zapotrzebowanie na wspaniałe boiska sportowe, takie jak to w Long Beach, a ten piękny projekt na pewno przyniesie wiele korzyści naszej społeczności w nadchodzących latach. Dziękujemy fundatorom za ich hojny wkład.

Aby kontynuować tę misję, LA Galaxy i Herbalife Nutrition, za pośrednictwem Joint Community Partnership Fund, zobowiązały się do prowadzenia podobnych programów promujących piłkę nożną, zdrowy styl życia i edukację żywieniową w społecznościach na całym świecie. Od 2012 roku LA Galaxy i Herbalife Nutrition przekazały ponad 2,5 miliona dolarów potrzebującym społecznościom na całym świecie. Teraz w ramach rozszerzonej umowy, do Joint Community Partnership Fund trafi dodatkowe 1,25 miliona dolarów.

Mogą Cię również zainteresować