Spółka dōTERRA świętuje 15 urodziny

przez Maciej Maciejewski
802 odsłony

Firma dōTERRA obchodziła 15 rocznicę działalności świętując postępy w zakresie zrównoważonego rozwoju, pozyskiwania produktów, inicjatyw wzmacniania pozycji rynkowej i innowacji. Najwyżej oceniani dystrybutorzy otrzymali firmowe zestawy olejków eterycznych Rose Duet w podziękowaniu za ich poświęcenie i przywództwo, które przyczyniły się do sukcesu i rozwoju firmy w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

źródło: Flickr

– Od samego początku zawsze staraliśmy się pozyskiwać najczystsze olejki eteryczne, ale dōTERRA nie doświadczyłaby tak wyjątkowego i bezprecedensowego rozwoju bez wsparcia wybitnych liderów sprzedaży, którzy od początku wierzyli w ten marketing sieciowy. Teraz kierują zespołami milionów wellness advocates i klientów na całym świecie – powiedział Corey Lindley, założyciel i dyrektor generalny w dōTERRA.

– Dziękujemy również prawie 10 000 pracowników, których zatrudniliśmy od początku naszej działalności. To ludzie, którzy niestrudzenie pracują, aby wspierać naszych liderów – propagatorów dobrego samopoczucia. Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj, dzięki niesamowitym ludziom, którzy naprawdę są dziedzictwem dōTERRA – dodał.

Firma dōTERRA zrzesza obecnie ponad 10 milionów dystrybutorów i klientów w ponad 100 krajach, przy wsparciu 4000 pracowników korporacyjnych. Organizacja filantropijna spółki – fundacja dōTERRA Healing Hands Foundation, przekazała ponad 100 milionów dolarów na całym świecie i planuje potroić tę kwotę do roku 2030, wzmacniając pozycję 4,2 miliona istnień ludzkich poprzez pozyskiwanie miejsc pracy i poprawiając jakość życia 6,8 milionom ludzi, dzięki konkretnym projektom, mającym wpływ na społeczeństwo i poprawę jakości życia ogółem już 10 milionów ludzi.

Mogą Cię również zainteresować