Spółka DUOLIFE otrzymała nagrodę Diament Forbes 2024

przez Maciej Maciejewski
882 odsłony

„Jestem dumna, że współpracuję z taką firmą”. „Gratulacje. Brawo. Firma najlepsza dla ludzi i świata”. „To wielkie wyróżnienie i duma współpracować z taką firmą”. Takie komentarze pojawiają się w internecie po otrzymaniu przez spółkę DUOLIFE nagrody Diament Forbes 2024.

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking tworzony corocznie przez redakcję magazynu Forbes Polska. Celem jest wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. To swoiste odzwierciedlenie kondycji i tempa rozwoju polskiego biznesu.

Ten ranking, klasyfikujący firmy na podstawie szybkości wzrostu wartości i danych finansowych z ostatnich trzech lat, podkreśla stabilność i potencjał przedsiębiorstw, służąc jako ważne źródło informacji dla inwestorów i partnerów biznesowych.

Diamenty Forbesa przynoszą firmom korzyści takie jak prestiż, zwiększoną wiarygodność, widoczność na rynku, a także stanowią motywację dla zespołów oraz inspirację do dalszych innowacji i doskonalenia swojego modelu biznesowego. Elastyczność i innowacyjność, rozumiane jako zdolność dostosowania się do zmian i ciągłe poszukiwanie skuteczniejszych rozwiązań, są kluczowe dla sukcesu firm w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

A tak w social mediach skomentowała tę sytuację sama spółka: „Po raz kolejny mamy ogromny powód do dumy! DUOLIFE SA właśnie otrzymało Diament Forbes 2024, potwierdzając swoją wyjątkową dynamikę i innowacyjność na polskim rynku. Wśród tysięcy firm w Polsce, tylko 0,33% zdobywa to wyróżnienie, a my dumnie stajemy w ich szeregach – DRUGI rok z rzędu!

Jest to dowód naszej silnej pozycji i nieograniczonego potencjału. Co więcej to znak, że nasza droga do bezpieczeństwa i stabilności jest nie tylko marzeniem, ale rzeczywistością. Dziękujemy Wam, za niezachwiane wsparcie. To dzięki Wam DUOLIFE kontynuuje swój rozwój i osiąga nowe szczyty.

Diamenty Forbes są przyznawane na podstawie szwajcarskiej metody oceny co sprawia, że są jednymi z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Polsce. Metoda ta kładzie nacisk na zdolność generowania dochodów przez przedsiębiorstwo oraz na elementy pozamajątkowe, np. wartość reputacji. Razem tworzymy historię sukcesu!”

Mogą Cię również zainteresować