Spółka Herbalife Nutrition otrzymała ważną nagrodę od Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA)

przez Maciej Maciejewski
1184 odsłony

Firma Herbalife Nutrition otrzymała nagrodę Excellence in Business Award od Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) za aplikację do nauki mobilnej HN Grow. Randall Popelka, wiceprezes spółki w Ameryce Północnej, odebrał statuetkę podczas ceremonii wręczenia nagród.

źródło: Pixabay

– Gratulujemy wszystkim zespołom i dystrybutorom, którzy pomogli w stworzeniu tego interaktywnego, edukacyjnego narzędzia biznesowego, za ich ciężką pracę i zaangażowanie w tworzenie wciągającej i skutecznej aplikacji, która pomaga naszym niezależnym dystrybutorom rozwijać ich działalność w systemie MLM – powiedział Ibi Montesino, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający w Herbalife Nutrition Ameryka Północna.

Program HN Grow został opracowany we współpracy z Global Member Education Team, kierowanym przez Global Technology Services oraz Global Education Committee, który składa się z partnerów dystrybucyjnych spółki. Firma nawiązała również współpracę z Intuition – globalnym projektem zajmującym się wdrażaniem specjalistycznych rozwiązań edukacyjnych w celu wsparcia systemu zarządzania zaplecza, uczenia się i dostarczenia dostosowanego interfejsu dostępnego dla handlowców na urządzeniach z systemem iOS i Android oraz komputerach stacjonarnych.

Firma stworzyła HN Grow, aby usprawnić proces orientacji i zapewnić ciągłą edukację swoim dystrybutorom poprzez moduły e-learningowe, filmy, podcasty i prezentacje na temat swoich produktów, żywienia, biznesu, coachingu i rozwoju osobistego. Ponadto platforma pozwala firmie mierzyć sukces w nauce dystrybutorów korzystających z HN Grow poprzez zwiększanie ich wiedzy i pewności siebie, a także ich zaangażowania i wyników w biznesie.

– Cieszymy się, że możemy uhonorować Herbalife Nutrition za jej innowacyjność i zaangażowanie w zwiększanie możliwości przedsiębiorczych społeczności oraz dostarczanie zaufanych produktów i usług na całym świecie – powiedział Joseph N. Mariano, prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Uruchomiona w 2019 roku aplikacja mobilna HN Grow jest dostępna w 44 krajach i 13 językach. Zawiera ponad 1600+ zlokalizowanych treści edukacyjnych na całym świecie. Herbalife zapowiedziała, że wprowadzi program HN Grow do kolejnych krajów, dodając treści szkoleniowe i funkcje zwiększające jakość nauki.

Mogą Cię również zainteresować