Spółka Melaleuca ma nowego dyrektora i CEO

przez Maciej Maciejewski

W drodze do sukcesu jedno jest pewne – zmiany. W każdym biznesie. Kilka dni temu network marketingowa spółka Melaleuca mianowała Franka VanderSloota na prezesa zarządu i awansowała Jerry’ego Feltona na stanowisko dyrektora generalnego.

Frank VanderSloot na swoim nowym, pełnoetatowym stanowisku prezesa wykonawczego skupi się na kluczowych inicjatywach biznesu MLM o nazwie Melaleuca, takich jak strategia korporacyjna, kontakty międzyludzkie, rozwój nowych produktów i kultura korporacyjna. Będzie nadal zarządzał działami marketingowymi i prawnymi firmy, jednocześnie szkoląc liderów w całym przedsiębiorstwie z zakresu zasad zarządzania, które miały kluczowe znaczenie i wpływ na sukces firmy. Planuje również spędzać więcej czasu na nauczaniu zasad przywództwa niezależnych dyrektorów network marketingu na całym świecie.

VanderSloot pełni funkcję dyrektora generalnego Melaleuca odkąd założył firmę we wrześniu 1985 roku, zatrudniając zaledwie siedmiu pracowników i dysponując ośmioma produktami. Od tego czasu kieruje rozwojem innowacyjnej linii produktów. Z czasem firma Melaleuaca stała się globalnym przedsiębiorstwem, które generuje ponad 2 miliardy dolarów rocznych przychodów.

Melaleuca podkreśla, że ​​przejście VanderSloota na przewodniczącego wykonawczego rady dyrektorów nie oznacza przejścia na emeryturę – „ten człowiek nie ustępuje ani nawet nie zwalnia tempa”.

Jerry Felton, jako nowy dyrektor generalny, będzie zajmował się codzienną działalnością firmy Melaleuca i będzie bezpośrednio podlegał pod VanderSloota. Kieruje teraz całą sprzedażą i działalnością firmy Melaleuca w 20 krajach i terytoriach, na których ta spółka działa.

Od 2017 roku Felton był prezesem firmy Melaleuca. Wcześniej przez pięć lat pracował jako starszy wiceprezes firmy ds. międzynarodowych. W tym biznesie MLM rozpoczął pracę w marcu 2009 roku jako starszy wiceprezes ds. sprzedaży, wnosząc w nią 17 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora w UPS – wiodącej firmie spedycyjnej na świecie.

– Jerry odegrał niezwykle ważną rolę w rekordowym rozwoju firmy Melaleuca na całym świecie. Jest wyjątkowo utalentowanym liderem, który inspiruje swoje zespoły do ​​ulepszania strategii, komunikacji i wszelkich procesów w ramach globalnych operacji Melaleuca. Jerry jest doskonałym przykładem pasji, przywództwa i innowacyjnego myślenia. Jest bardzo dobrze przygotowany do objęcia nowej roli dyrektora generalnego całej firmy Melaleuca – powiedział VanderSloot.

Mogą Cię również zainteresować