Spółka Nu Skin zdobyła nagrodę BIG Award za nowy produkt roku

przez Maciej Maciejewski
1855 odsłony

O tym biznesie MLM jest ostatnio bardzo głośno na całym świecie. Firma Nu Skin Enterprises została uhonorowana nagrodą BIG Awards for Business za urządzenie ageLOC LumiSpa iO. Nagrodę w tym prestiżowym konkursie spółka otrzymała w bardzo ważnej kategorii „Nowy produkt roku 2022”.

BIG Awards for Business to już instytucja. Konkurs wyróżnia produkty i firmy, które starają się zmienić sposób, w jaki ludzie doświadczają życia, realizując swoje ciekawe, innowacyjne, nowe dla ludzkości pomysły.

AgeLOC LumiSpa iO to jedyne w swoim rodzaju urządzenie upiększające i oczyszczające z opatentowaną technologią oscylacji mikropulsów, która zapewnia jaśniejszą, zdrowszą i młodziej wyglądającą skórę, dając wrażenia niczym w spa w zaledwie dwie minuty. To nowe na rynku urządzenie łączy się z aplikacją Nu Skin Vera, oferując spersonalizowane opcje zabiegów, inteligentny coaching, oś czasu selfie, rutynową pielęgnację skóry i wiele więcej – powiedział Steve Hatchett, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. produktu w Nu Skin.

Mogą Cię również zainteresować