Spółka PM-International ogłosiła nowe awanse na kluczowe stanowiska kierownicze

przez Maciej Maciejewski

Wywodzący się z Niemiec network marketingowy projekt PM-International poinformował o najświeższym awansie dwóch menadżerów na bardzo ważne stanowiska. David Wensinger został szefem ds. operacyjno-finansowych, a Gordon Hester dyrektorem ds. sprzedaży. Obie nominacje dotyczą rejonu Ameryki.

David Wensinger jest integralną częścią działu operacyjnego w PM-International na terenie obu Ameryk od ponad roku, pełniąc funkcję dyrektora generalnego ds. finansów i operacji w USA. W tym czasie konsekwentnie demonstrował swoje zaangażowanie w dążenie do doskonałości, wizję strategiczną i wybitne umiejętności zarządzania, wnosząc znaczący wkład w rozwój tego biznesu MLM i jego liderów.

„Jako chief operations & finance officer Americas będzie odgrywał kluczową rolę w nadzorowaniu i optymalizowaniu codziennych zadań, zwiększaniu wydajności operacyjnej i zapewnianiu najwyższego poziomu satysfakcji klientów. Jego wiedza specjalistyczna w zakresie finansów, operacji i rozwoju biznesu MLM jeszcze bardziej wzmocni zdolność PM-International do dostarczania wyjątkowych produktów i usług naszym klientom i partnerom w obu Amerykach” – czytamy w informacji prasowej.

– Awans ten odzwierciedla wyjątkowe przywództwo Davida, bogate doświadczenie i cenny wkład w naszą organizację – skomentował Rolf Sorg, dyrektor generalny i założyciel PM-International. Firma dodatkowo wzmocniła swój zespół kierowniczy, mianując Gordona Hestera na nowego dyrektora ds. sprzedaży na Amerykę.

Przez cały czas pracy w USA Gordon wykazywał się wyjątkowym zrozumieniem rynku amerykańskiego, a także nietuzinkowych potrzeb konsumentów tego rynku. Jego strategiczne myślenie i umiejętność budowania silnych relacji przyczyniły się do ugruntowania pozycji PM-International na rynku amerykańskim.

Jako chief sales officer Americas, Gordon będzie odgrywał główną rolę w kształtowaniu i kierowaniu strategią sprzedaży PM-International, koncentrując się przede wszystkim na zwiększaniu obecności na rynku i przyspieszaniu wzrostu spółki w Stanach Zjednoczonych.

Mogą Cię również zainteresować