Spółka PM International wyjaśnia dlaczego nie złożyła na czas sprawozdania finansowego

przez Maciej Maciejewski
822 odsłony

W publikacji naszego raportu finansowego polskiej branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego za rok 2021 z 20 grudnia br. wymieniliśmy kilka spółek, które nie złożyły do sądu swoich sprawozdań finansowych. W odpowiedzi szybko zareagował dyrektor generalny spółki PM International…

źródło: Pm-international.com/pl

Nasz najnowszy raport finansowy polskiego sektora DS/MLM opublikowaliśmy 20 grudnia br. a zapoznać się z nim można w tym miejscu:  „Najnowsze fakty o polskim biznesie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Sprawdź kto się rozwija, a kto się zwija. Raport finansowy branży za lata 2020/2021”. Jak co roku uwzględniliśmy w nim również te podmioty gospodarcze, których sprawozdania finansowe nie były dostępne w czasie pracy nad materiałem (kilka dni przed naszą publikacją), a wśród nich znalazła się firma PM International Sp. z o.o. z Katowic.

Kilka dni po naszej publikacji skontaktował się z redakcją Network Magazynu dyrektor generalny spółki Tomasz Muras i w efekcie krótkiej rozmowy przesłał nam komentarz wyjaśniający całą, niezręczną sytuację. Oto przesłane wyjaśnienie:

„W imieniu firmy PM International Sp. z o.o. informuję, że nasze sprawozdanie finansowe za rok 2021 zostało złożone w KRS. W tym roku wyjątkowo złożyliśmy nasze sprawozdanie z opóźnieniem. Opóźnienie  zostało spowodowane nieoczekiwaną śmiercią jedynego polskiego współwłaściciela spółki i w związku z tym koniecznością dokonania zmian we władzach firmy tak, aby pod sprawozdaniem mógł się podpisać nowy zarząd. Na chwilę obecną wszystkie te procedury mamy już za sobą, a nasze sprawozdanie zostało prawidłowo złożone i przyjęte. Tomasz Muras, dyrektor generalny i członek zarządu PM International Sp. z o.o.”

Mogą Cię również zainteresować