Spółka DRB z branży MLM „Firmą Roku 2014”

przez Redakcja Networkio.eu
837 odsłony

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej po wnikliwej analizie, przyznało firmie Centrum Odszkodowań DRB Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Firma Roku 2014”. To kolejne ważne wyróżnienie przyznane dla legnickiej spółki w ostatnim miesiącu – tuż po certyfikacie „Solidna Firma 2014”.

To także bardzo pozytywny sygnał dla branży MLM bowiem oznacza to, iż w jej ramach działają firmy solidne i godne zaufania, których jakość zauważana jest i doceniana przez niezależnych ekspertów.

Tytuł „Firma Roku 2014” to podkreślenie profesjonalizmu, zaangażowania i dbałości o klientów spółki. To także umocnienie marki DRB na rynku odszkodowawczym, tym samym jej wiarygodności i rzetelności. Dotychczasowe dokonania DRB podkreśla także w liście gratulacyjnym sama kapituła konkursowa: 

Wysoka jakość oferowanych usług przez DRB sprawia, że są Państwo liderem na rynku odszkodowań.

– Dla naszej firmy dużym wyróżnieniem było już znalezienie się w gronie kandydatów do tytułu „Firma Roku 2014” – mówi Arkadiusz Bochnak, prezes zarządu Grupy DRB. – Z kolei wyłonienie Centrum Odszkodowań DRB z tak licznej konkurencji i przyznanie jej Godła Liderów to z jednej strony sukces i prestiż, a jednocześnie pozytywny bodziec do dalszej pracy na rzecz naszych obecnych i przyszłych klientów. Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości zobowiązuje – podsumowuje prezes DRB.

Arkadiusz BochnakArkadiusz Bochnak

Pozytywna ocena zewnętrznej jednostki certyfikującej dla legnickiej spółki jest dużym wyznacznikiem. Pozwala ona potwierdzić wysokie standardy działania, gwarantując tym samym jej klientom i współpracownikom solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń. Z kolei dla regionu legnickiego, gdzie mieści się siedziba firmy, to również pozytywny sygnał, że w obszarze, w którym działa tak prężnie rozwijający się biznes na zasadach network marketing jest on doceniany na rynku ogólnokrajowym.

Przyznany dla DRB tytuł „Firma Roku 2014” to także ważny sygnał dla branży MLM, w której firma prężnie funkcjonuje. To potwierdzenie wysokiej jakości usług sektora MLM oraz jego potencjału i dużych możliwości rozwoju.

Warto dodać, że konkurs „Firma Roku” pozwala wyłonić najbardziej prężnie rozwijające się polskie firmy. O wartościach DRB, które zadecydowały o zakwalifikowaniu się i przyznaniu spółce Godła Liderów świadczy wieloletnia tradycja firmy, która wpływa na precyzyjne dopasowanie usług do potrzeb rynku i spełnia wymogi nawet najbardziej potrzebującego klienta, przy jednoczesnych możliwościach generujących pieniądze przez jej partnerów biznesowych. Ponadto niezwykle cenne w procesie weryfikacji okazało się zdobycie przez DRB – trzy razy z rzędu – prestiżowego tytułu „Solidna Firma”, a także pozytywne, niezależne opinie brane pod uwagę w trakcie weryfikacji oraz plany strategiczne spółki.

Centrum Odszkodowań DRB jest jedną z największych firm na polskim rynku odszkodowań. Głównym celem działalności DRB jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które spółka reprezentuje w kontaktach z ubezpieczycielami. DRB specjalizujemy się w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, a także tych powstałych w gospodarstwach rolnych. Spółka DRB to grupa specjalistów od zagadnień związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Znająca język sądów, wielkich ubezpieczalni, ale i zwykłych ludzi – klientów.

Mogą Cię również zainteresować