Sprzedaż Prowokacyjna. Szkolenie The Challenger Sale

przez Piotr Hoffmann
1077 odsłony

Sprzedaż prowokacyjna została okrzyknięta 4 rewolucją sprzedażową. W Polsce praktycznie nieznana. To koncepcja oparta o najnowsze badania amerykańskiego stowarzyszenia SEC. Szkolenie jest dedykowane do tych, którzy pragną budować swoją sprzedaż i wyniki handlowe w oparciu o długotrwały sukces.

„Network Magazyn” objął to wydarzenie patronatem medialnym. The Challenger Sale to interaktywne szkolenie ujawniające psychologiczne mechanizmy towarzyszące podejmowaniu decyzji – zarówno biznesowych, jak i osobistych w oparciu o system własnych przekonań, wartości i dążeń do zaspokojenia fundamentalnych potrzeb klienta. To wypracowanie indywidualnych narzędzi sprzedażowych w oparciu o silę wartości sprzedawcy.

GŁÓWNE CELE SZKOLENIA (forma warsztatów):

 • Stworzenie unikatowego obrazu marki osobistej „personal branding” dla każdego z uczestników indywidualnie, poprzez poznanie i wdrożenie sprawdzonych prawideł budowy opinii eksperckiej,
 • Doskonalenie umiejętności skutecznego diagnozowania kluczowych potrzeb rozmówcy – jego kanałów, jakimi zbiera informacje oraz wywiera wpływ na świadome stosowanie efektywnych narzędzi perswazyjnych.

KLUCZOWE KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

 • Poznanie kluczowych narzędzi diagnozujących psychologiczny profil rozmówcy,
 • Udoskonalenie umiejętności prowadzenia profesjonalnych rozmów sprzedażowych,
 • Wzmocnienie umiejętności skutecznego diagnozowania potrzeb rozmówcy i dostosowania do nich doboru kluczowych argumentów – skuteczne narzędzia dostosowawcze.

NAJWAŻNIEJSZE ZAGADNIENIA:

Krok 1 – Członkostwo gloryfikuje – stań się specjalistą w swojej branży.
Krok 2 – Daj się zauważyć. Jak powinna wyglądać Twoja autoprezentacja w social media?
Krok 3 – Odwrócenie procesu sprzedaży – niech klient zabiega o Ciebie.

SESJA WARSZTATOWA „KLIENT I JEGO OSOBISTE POTRZEBY” –DIAGNOZA

 • TEACHING – na czym polega sprzedaż prowokacyjna – wypracowanie indywidualnych narzędzi startowych w kontakcie z klientem.
 • TAILORING – analiza konkretnych profili klientów – metaprogramy. Dostosowanie przekazu zgodne z analizą psychologiczną klienta. Przejęcie kontroli podczas rozmowy. 100% warsztat!

SESJA WARSZTATOWA – MAGICZNY KIJ

Interaktywne ćwiczenie, ukazujące współzależności między personalne. Ćwiczenie JEST odpowiedzią na pytanie: „gdzie zaczyna się prowokacja sprzedażowa, a gdzie powinna mieć swój koniec? Ćwiczenie silnie wpływające na automotywację uczestników.

MAPA EMPATII – POZNAJ SWOJEGO KLIENTA

Narzędzie sprzedażowe opracowane przez firmę XPLANE. Przez wielu nazywane jest metodą profilowania klienta. Pozwala na wczucie się w osobiste pragnienia klienta poprzez analizę jego środowiska i zależności jakie w nim zachodzą:

 • Co klient słyszy?
 • Co klient tak naprawdę myśli i czuje?
 • Co klient mówi i robi?
 • Jakie klient ma bolączki?
 • Jakie są jego korzyści?

Głównym prowadzącym szkolenie będzie Mateusz Mrozowski – czynny menadżer i doradca biznesowy. Trener i coach sprzedaży. Szkolił i współpracował z takimi markami jak: Energa, SGS, IKEA, Gamma discover, Jbb coaching. Jako ekspert publikuje na łamach magazynów Forbes, Marketer+, Szef Sprzedaży, Franczyza & Biznes, Brief, Law Business Quality. Trener mentalny kadry paraolimpijskiej. Jest autorem książki: „Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale”.

Drugim prowadzącym szkolenie będzie Marcin Juchniewicz – psycholog, mówca motywacyjny, trener, coach, dyrektor zarządzający Grupy Eduneo. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Podróżnik eksplorujący głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej. Aktor, specjalista ds. komunikacji interpersonalnej, pracy zespołowej, komunikacji wpływu oraz wystąpień publicznych. W trakcie 15-sto letniej pracy zawodowej wyspecjalizował się w tworzeniu i wdrażaniu programów szkoleniowych dedykowanych pracownikom na stanowiskach specjalistycznych i menadżerskich. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadził ponad 800 szkoleń dla różnych organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym.

Szkolenie odbędzie się 22 kwietnia 2016 roku w JM HOTEL, ul. Grzybowska 45, Warszawa. Zapraszamy do zakupu biletu na:

http://szkolenia.ppiu.pl/

Do 10 kwietnia 2016 roku preferencyjne ceny biletów. Bilet General można otrzymać również gratis, otwierając za pomocą organizatora firmowe konto w mBanku. Prześlij dane kontaktowe na [email protected]

Mogą Cię również zainteresować