STABILNOŚĆ I INNOWACJE. FLAVON 2030

przez Maciej Maciejewski
638 odsłony

Pod tym hasłem w miniony weekend przebiegła Jubileuszowa Gala Flavon 2023. To niezwykle dynamiczne i wyjątkowe wydarzenie odbyło się w ekskluzywnym hotelu w samym sercu Węgier – w centrum Budapesztu. Najbardziej zaangażowani top liderzy firmy mieli okazję zdobyć cenną wiedzę oraz wysłuchać inspirujących wystąpień ekspertów z branży.

„Rozpoczęła się nasza Jubileuszowa Konferencja, podczas której nasi zakwalifikowani liderzy wysłuchują ciekawych prezentacji w motywującej atmosferze. W pierwszym bloku naszego programu podzielono się wieloma osobistymi wspomnieniami i historiami sukcesu, a przez resztę dnia będzie ich znacznie więcej!” – tak informowała o wydarzeniu firma w social mediach. A co się działo konkretnie?

Nie zabrakło nagród i wyróżnień dla członków zespołu, którzy osiągnęli wyjątkowe wyniki oraz przestrzeni do cennych rozmów, budujących więzi i podnoszących morale uczestników. Uroczystość uwieńczyła – jak zawsze – uroczysta, smaczna i elegancka kolacja, oczywiście w towarzystwie prezesa firmy László Gaála oraz jego syna László Jr Gaála.

To właśnie ten element rok w rok zachwyca liderów Flavonu. Już 19 rok z rzędu. Przyjazna, rodzinna atmosfera jaką stwarza właściciel firmy będąc osobiście w relacji z każdym liderem. Czy to na scenie, tudzież podczas kolacji, albo mijając się w holu hotelowym, zawsze jest czas na uśmiech, rozmowę, wspólne zdjęcie, a nawet tańczenie na scenie.

„Już drugą dekadę czujemy się stabilnie i widzimy, jak firma dynamicznie się rozwija. Widzimy coraz więcej młodych ludzi, którzy dołączają do naszego biznesu, żeby z nami budować wolność finansową. To dla nich firma wprowadza szereg innowacji” – powiedział jeden z uczestników. „Tak. Czujemy się bezpiecznie i pewnie. Czujemy się zaopiekowani, a i często rozpieszczani” – dodała z uśmiechem jedna z liderek firmy.

Natomiast jeśli chodzi o samą ideę nazwaną „Flavon 2030” to jej kwintesencję właściciele i menadżerowie tego projektu chcą zawrzeć w jednym, podstawowym haśle: „Flavon najbardziej stabilną firmą MLM na świecie”. I taki przekaz wszyscy uczestnicy gali jednomyślnie zabrali w sercach do swoich krajów i rodzinnych domów.

Mogą Cię również zainteresować