Stabilność i komfort nawigacji

przez Marek Wyrzychowski
502 odsłony

W MLM jeździ się sporo. Uniwersalne uchwyty do urządzeń przenośnych zapewniają łatwość mocowania i komfortową regulację położenia nawigacji. Gwarantują stabilność podczas podróży, nawet w trudnych warunkach.

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, poinformował, że nawigacje BLOW serii Ybt dostępne są w sprzedaży z szeroką gamą uniwersalnych uchwytów samochodowych niemieckiej firmy HR AUTO COMFORT.
Uchwyty do nawigacji zapewniają niezwykły komfort obsługi, dzięki możliwości montażu w najwygodniejszym dla kierowcy miejscu. Zapewniają też wyjątkową stabilność mocowania nawet podczas poruszania się w trudnych warunkach drogowych. System zastosowanych przyssawek, wysokiej jakości, pozwala utrzymać nawigację, nawet podczas dużych wstrząsów oraz przy dużych zmianach temperatury otoczenia.


W ofercie BLOW dostępny jest też uchwyt mocowany do kratki wentylacyjnej. Przypadnie on do gustu kierowcom, którzy nie chcą mieć nawigacji przymocowanej do przedniej szyby, ale potrzebują mieć ją w zasięgu ręki. Uchwyt doskonale sprawdza się też w przypadku dużych, ciężkich nawigacji. Cykliści mogą skorzystać z uchwytu mocowanego w formie obejmy na kierownicę roweru. Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania uchwyty można przenosić pomiędzy samochodami błyskawicznie montując w kokpicie.

Mogą Cię również zainteresować