Startuje Network Marketing TV

przez Marek Wyrzychowski
258

Zgodnie z prastarym stwierdzeniem „umarł król, niech żyje król” – nasze pismo, powoli aczkolwiek skutecznie, odbudowuje projekty, które zginęły śmiercią tragiczną w ramach nieistniejącego już projektu Grupa MLM. Już 7 września br. startuje Network Marketing TV!


Network Marketing TV to najnowszy projekt „Network Magazynu”, którego zadaniem będzie informowanie i edukowanie menadżerów i biznesmenów działających w MLM oraz promowanie wspaniałych możliwości, jakie daje ten system pracy społeczeństwu.

Network Marketing TV (NMTV) to platforma wideokonferencyjna, za której pośrednictwem będą realizowane regularne szkolenia i wykłady edukacyjne, prowadzone przez najlepszych na świecie teoretyków i praktyków w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, a także szeroko rozumianego biznesu. W NMTV będziesz mógł również, nie wychodząc z domu, oglądać interesujące transmisje z najciekawszych branżowych wydarzeń i przedsięwzięć. A wszystko, jak zwykł mawiać na swoich szkoleniach Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”: „Ku chwale branży” – ZA DARMO!!! Więc…

Tylko w NMTV wszystko LIVE & FREE

Teraz każdy, kto pragnie budować swój biznes MLM w oparciu o fachowe i rzetelne informacje, komu nie obca jest systematyczna edukacja, może się zarejestrować na historyczny, ekskluzywny, pierwszy wykład o biznesie MLM w NMTV pod adresem: www.networkmagazyn.pl/nmtv

Anders Karlsson
Anders Karlsson

Albowiem już 7 września br. o godz. wystąpi przed Wami mistrz marketingu sieciowego, wspaniały mówca ze Szwecji – Anders Karlsson, gwiazda z firmy Vemma. Na pewno Twoi sponsorzy mówili Ci, że aby odnieść sukces, trzeba się uczyć od najlepszych. Od tych, którzy już ten sukces osiągnęli. Nie wolno więc przegapić spotkania z Andersem Karlssonem. Każdy z nas podąża inną ścieżką wiodącą nas do sukcesu, ale dla Andersa ten dystans jest iście sprinterski jeśli brać pod uwagę całą historię firmy Vemma. W ciągu zaledwie 14 miesięcy Anders osiągnął ranking presidential! Anders wiedział, że Vemma osiągnie globalny sukces z nim lub bez niego, ale przekonał się o tym jeszcze bardziej po spotkaniu z BK Boreyko. „Po naszym pierwszym spotkaniu wiedziałem, że to będzie super szansa w Europie” – mówi Anders. Od tej pory nie oglądał się już za siebie i miał jasny cel. Produkt, model biznesowy, ludzie, których spotkał na swojej dotychczasowej drodze, wszystko to pomogło mu w stworzeniu komfortu życiowego dla siebie i swojej rodziny.

Jaką więc radę mógłby Anders przekazać polskim networkerom? „Słuchaj swojego mentora. Nie trać cennego czasu na budowanie swojego własnego systemu. Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi zbudowanych przez najlepszych specjalistów. Skup się na prostym działaniu i duplikowalności, a zwiększysz swoje szanse na odniesienie sukcesu w marketingu sieciowym.” Zarejestruj się, posłuchaj Andersa na żywo i odnieś sukces tak, jak on. Krótko i na temat: Network Marketing TV!

Życząc prowizji wysokich jak Giewont


Redakcja „Network Magazynu”

Mogą Cię również zainteresować