STRATEGIE W BIZNESIE część 1. Mirka Adamiec

przez Maciej Maciejewski
1187 odsłony

„Budowanie biznesu MLM to obecnie moja jedyna działalność. To mój zawód i pasja. W network marketingu bardzo sobie cenię fakt, że aby osiągnąć sukces trzeba pracować w ramach strategii zespołowej. Tutaj wszyscy gramy do jednej bramki. To ma niesamowity wpływ nie tylko na efekty ekonomiczne, ale zyskuje równie ważny wymiar w kwestii pozyskiwania, rozwijania i utrzymywania kontaktów międzyludzkich”.

Mirka Adamiec. Szukała takiego modelu działania i zarabiania, w którym mogłaby się realizować jako kobieta i mama. Po kilkunastu latach pracy na etacie zainteresował ją marketing sieciowy, który szybko stał się dla niej sposobem na życie.

Dziś buduje network marketingowe zespoły nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach Europy, a także w USA. Obecnie pomaga ludziom w efektywnym rozwijaniu ich biznesów MLM i osiąganiu wyznaczonych celów. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch dziewczynek (11 letniej Roksany i 6 letniej Sandry). A niedawno wpadła w krzyżowy ogień pytań Dariusza Hampela. Zapraszam do posłuchania całego, bardzo interesującego materiału:

STRATEGIE W BIZNESIE część 1. Mirka Adamiec

Mogą Cię również zainteresować