STRATEGIE W BIZNESIE część 15. Radosław Siwak

przez Maciej Maciejewski
945 odsłony

„Jako bardzo młody człowiek postawiłem sobie jeden nader ważny cel. Przed rozpoczęciem studiów zacząć ostrą budowę biznesu MLM tak, aby po otrzymaniu dyplomu przejść na wypracowaną emeryturę. I choć dziś nie myślę o tym, żeby nic nie robić… network marketing pozwolił mi w kilka lat uzyskać dochody pasywne, które dają mi stabilność, spokój i wolną przestrzeń”.

„Teraz możemy robić z żoną tylko i wyłącznie to, co kochamy. I tego wszystkim życzę. Żeby pracować tam, gdzie się chce, kiedy się chce oraz ile się chce… A niekoniecznie dlatego, że trzeba” – mówi Radosław Siwak.

Edukacja. Edukacja. Edukacja. No i oczywiście interesująca historia oraz fakty. Dziś przekażemy Wam porządną dawkę mega profesjonalnej, praktycznej, sprawdzonej wiedzy o biznesie MLM. Gość, którego Dariusz Hampel zaprosił do swojego tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE wyuczył już niejednego kandydata na człowieka sukcesu.

Radosław Siwak to profesjonalny i pełnoetatowy networker oraz pasjonat rozwoju osobistego w jednej osobie. Doświadczenie w pracy lidera biznesu MLM zdobywał w sposób, który kocha najbardziej – poprzez cierpliwą naukę i wytrwałe edukowanie ludzi w systemie rekomendacyjnym podczas codziennej pracy.

Jak sam twierdzi: „Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem”. Jego największym atutem jest lekkość w nawiązywaniu relacji i ogromne pragnienie pomagania. Entuzjasta zdrowia objawiającego się pod każdą postacią oraz propagator zdrowego stylu życia. Prywatnie miłośnik podróży, pilot samolotowy i szybowcowy, szczęśliwy mąż. Na co dzień kieruje się prostym przesłaniem:

Jeśli to, co robisz, nie zbliża Cię do Twoich celów to oznacza, że Cię od nich oddala. Dlatego obierz kierunek, bądź sobą i rób co do Ciebie należy.

Kliknij w link poniżej. Zapraszam do przejścia na fanpejdż Network Magazynu. Jedynego w Polsce, niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Ciekawe rozmowy to nasza specjalność:

STRATEGIE W BIZNESIE część 15. Radosław Siwak

Mogą Cię również zainteresować