STRATEGIE W BIZNESIE część 16. Karol Stemplewski

przez Maciej Maciejewski
1328 odsłony

„Działalność w network marketingu i ogólnie sprzedaż, jest fenomenalną dźwignią służącą do zarabiania pieniędzy. Ja wiem, że pieniądze nie są najważniejsze, ale są bardzo ważne. Jeśli będziesz dobrze robił MLM to nie ma opcji, żeby pieniądze się nie pojawiły. Nie ma. Tylko trzeba być konsekwentnym i potraktować to poważnie”.

„A jak odnieść w marketingu sieciowym sukces? Ja przede wszystkim dobieram do swojego zespołu odpowiednich, konkretnych ludzi. Jakich? Pozytywnych, pracowitych, ambitnych, no i konsekwentnych. W biznesie białe ma być białe, a czarne musi być czarne. Nie ma żadnej szarości pomiędzy” – twierdzi nasz rozmówca.

Karol Stemplewski to profesjonalny i pełnoetatowy networker z krwi i kości. Doświadczenie zawodowe zdobywał zaczynając od sprzedaży bezpośredniej w branży ubezpieczeń. A potem to już było jak w filmach akcji…

Od 4 lat jest związany z działającą w dziedzinie szerokorozumianego zdrowia, 50 letnią firmą MLM, w której dzięki unikalnej umiejętności budowania silnych zespołów odniósł spektakularny sukces i uznanie.

Kochani. Jak się uczyć, to tylko od najlepszych. Podczas tego wywiadu poprosiliśmy naszego gościa, aby postarał się przekazać Wam kilka strategii, w jaki sposób stać się silnym, profesjonalnym liderem biznesu MLM. Polecam wysłuchać uważnie, bo to nadzwyczaj mądre wskazówki. Oto w tygodniku Dariusza Hampla STRATEGIE W BIZNESIE rozmowa z Karolem Stemplewskim:

STRATEGIE W BIZNESIE część 16. Karol Stemplewski

Mogą Cię również zainteresować