STRATEGIE W BIZNESIE część 17. Paulina Mieczyńska

przez Maciej Maciejewski
1063 odsłony

„W marketingu sieciowym rozwinęłam się jako człowiek, kobieta i przedsiębiorca. Od samego początku działalności uczestniczyłam w naszych szkoleniach i do dziś nie opuściłam ani jednego. To dzięki nim tak się zmieniłam” – mówi gość Dariusza Hampla w programie Strategie w Biznesie.

„A jednym z najważniejszych atrybutów systemu MLM moim zdaniem jest fakt, że mamy nieograniczone możliwości. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek marzenia, życiowe cele do zrealizowania, to tutaj ma wielkie szanse, aby tego dokonać. Większe niż w innych formach działalności zarobkowej. Wymaga to tylko większego zdyscyplinowania i konsekwencji w działaniu” – dodaje.

Paulina Mieczyńska. Z wykształcenia dietetyczka, z zamiłowania tancerka. Pasjonatka zdrowego, aktywnego stylu życia. W wieku 23 lat, bez żadnego doświadczenia, podjęła współpracę z polską firmą marketingu sieciowego.

Ambitna, konsekwentna kobieta sukcesu, która już w drugim miesiącu od wejścia do firmy osiągnęła pozycję liderską, a w trzecim miesiącu wyjechała z salonu wypracowanym, nowym samochodem firmowym.

Od 3 lat zawodowo buduje międzynarodowy zespół pozytywnie zakręconych ludzi, których uwielbia doprowadzać do osiągania swoich celów i niezależności finansowej. Zapraszamy na wywiad. Takie rzeczy tylko w jedynym na terenie kraju, niezależnym piśmie o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM):

STRATEGIE W BIZNESIE część 17. Paulina Mieczyńska

Mogą Cię również zainteresować