STRATEGIE W BIZNESIE część 2. Dariusz Gawron

przez Maciej Maciejewski
1374 odsłony

„W network marketingu codziennie poznajemy wiele nowych osób. Poznajemy ich historie. Przeróżne sytuacje. Niektórym z tych ludzi powodzi się dobrze, ale są również tacy, którzy potrzebują pomocy. Dzięki atrybutom jakie w swojej ofercie posiada system MLM możemy im dać spokój, szczęście i niejednokrotnie dobrobyt. Tworzymy nową, wielką rodzinę. Dlatego w tym biznesie najbardziej cenię pomaganie”.

Dariusz Gawron. Praktyk życia bezpretensjonalnego, lider pokonywania słabości. Człowiek o wielkim sercu, twardych mięśniach i wrażliwym wnętrzu. Przedsiębiorca, który od najmłodszych lat nieustanie jest związany ze światem biznesu.

Dawniej prezes firmy rozbiórkowej oraz prokurent największej duńskiej spółki z listy TOP 40. Zafascynowany praktyk sportu, pasjonat pływania, boksu, podnoszenia ciężarów. Propagator zdrowego stylu życia.

Samodyscyplina to jego drugie imię. Ekspert rozbrajania wymówek, bo dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie w biznesie zdobywał najpierw w Danii, a później w Polsce. Człowiek, który wprowadził na nasz rynek wywodzącą się z Norwegii network marketingową firmę z dziedziny health & wellness.

Pomysłodawca akcji „103 dni” zachęcającej do zmiany życia i podjęcia wyzwania udowadniającego, że czas to tylko iluzja. Prelegent na wydarzeniu „Życie bez ograniczeń” organizowanego przez Milewski Grow. Niedawno był gościem Dariusza Hampla na fanpejdżu Network Magazynu w tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE. Zapraszam:

STRATEGIE W BIZNESIE część 2. Dariusz Gawron

Mogą Cię również zainteresować