STRATEGIE W BIZNESIE część 22. Marzenna Szaniawska

przez Maciej Maciejewski
954 odsłony

„Zjawisko społeczno-biznesowe, jakim jest network marketing, uratowało mi życie. Zakochałam się w tej działalności. W MLM znalazłam to, czego od zawsze szukałam i wcale nie chodzi tylko o pieniądze. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez marketingu sieciowego, bez mojego zespołu, bez ludzi” – powiedziała Marzenna Szaniawska.

Andrzej Mleczko powiedział kiedyś: „Pamiętaj synu, że w życiu nie liczą się tylko pieniądze… Warto mieć jeszcze nieruchomości, akcje i złoto”. Dotego warto dodać, że: „Nie musisz być bogaty, aby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być bogaty”. Dlatego na start zacznij od włączenia jutro wieczorem komputera i uważnego wysłuchania tej rozmowy…

Marzenna Szaniawska jest pasjonatką życia, miłośniczką natury, ekspertem terapii konopnej w ujęciu CBD. Przedsiębiorca i lider prężnego, międzynarodowego zespołu networkowego.

Jako pierwsza kobieta w swojej firmie osiągnęła status managera okręgowego, budując w pierwszym roku działalności strukturę ponad trzech tysięcy osób.

Z wykształcenia biolog, mikrobiolog, analityk medyczny. Zawodowo od wielu lat związana z branżą farmaceutyczną i suplementów, gdzie odpowiada za jakość produktów. Ale nade wszystko szczęśliwa i spełniona kobieta, żona, mama i babcia dwóch cudownych wnucząt.

„Bo w życiu chodzi o życie”. Dlatego robię MLM” – mówi gość najnowszego wydania programu Strategie w Biznesie z 19 września br. Zapraszamy do wysłuchania całości na fanpejdżu Network Magazynu:

STRATEGIE W BIZNESIE część 22. Marzenna Szaniawska

Mogą Cię również zainteresować